Není žihadlo jako žihadlo! Paddy Bee Sting je skvělé spojení jemné irské whiskey a prvotřídního irského medu. Hrajte s námi a vyhrajte jednu ze tří lahví této delikatesy, která vás zahřeje v sychravých podzimních dnech.

Na český trh vstoupila novinka, která potěší srdce všech milovníků whiskey a také ty, kdo dosud netušili, že whiskey milují. Paddy Classic, Devil´s Apple a Bee Sting – tři kousky pro všechny chutě: whiskey v čisté podobě, anebo v jedinečných kombinacích. Whiskey se skvělými příchutěmi odteď můžete nalévat přímo z lahve!

paddy

Přestože Paddy je na našem trhu žhavou novinkou, Irové znají tuto svou whiskey už velice dlouho. Vznikla v roce 1779, tehdy ještě pod názvem Cork Distilleries Company Old Irish Whiskey. Své jméno zdědila po výborném obchodníkovi této palírny – Paddymu Flahertymu, který svou milovanou whiskey díky svérázné technice prodeje proslavil v celém Irsku i v zahraničí. Jeho taktika byla prostá – kdo jednou ochutná, stane se zákazníkem, proto cestoval po irských pubech a naléval ji hostům.

Paddy pochází ze stejné palírny jako další známé irské whiskey – Jameson, Powers, Green Spot nebo Red Breast.

PADBee_0,7l_lahevJak jsme již uvedli, Paddy Bee Sting, o kterou hrajeme, je skvělé spojení jemné irské whiskey a prvotřídního irského medu je opravdovou delikatesou. Překvapí vás tóny vanilky, oříšků a především výrazná, bohatá chuť medu. Obsah alkoholu je 35 %.

 

Pokud tedy chcete hrát o jednu ze tří lahví, zde je soutěžní otázka:

Jakým ovocem kromě jablek se může dozdobit koktejl Jameson Apple?

Nápovědu najdete zde: Pro chuť i osvěžení

Odpovědi zasílejte na info@trendy-age.cz do 13.10.

 

 

Soutěž je uzavřena, děkujeme za účast. Cenu získávají Jiří Jelínek, Marie Čermáková a Zdeněk Dvořák.

Written by Trendy Age