Trápí vás ztráta pevnosti pleti? Způsobů, jak s tím bojovat, je mnoho. Méně známou, ale účinnou metodou, jak osvěžit a omladit pleť, je „neinvazivní facelifting“ či tzv. virtuální mezoterapie pomocí magických New Life rukaviček. 

rukavicky_celek_1

Jaké tedy jsou možnosti zpevnění pleti? Operační facelifting je běžně známá metoda, při které dochází k vypnutí kůže na obličeji. Tato metoda je velmi radikální a je spojená s nutnou dobou postoperační péče a samozřejmě také s dalšími nepříjemnými záležitostmi, jako jsou otoky, modřiny apod. Mezoterapie už pro nás také není neznámý pojem. Známe ji jako invazivní metodu vpravování účinných látek do pokožky pomocí jehel nebo jako způsob neinvazivní, při němž se využívá kombinace laseru a elektrických impulzů (aquaforéza). V obou případech je výsledek jednoznačný: zlepšení stavu podkoží a obnovení fyziologických procesů v něm (zlepšení mikrocirkulace, lymfatická drenáž a zvýšení prokrvení podkoží).

Virtuální mezoterapie pomocí Magic Gloves a speciálního aktivátoru kožních buněk se nyní jeví jako neinvazivní alternativou, jak pleť omladit a zpevnit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Co vás čeká
Ošetření začíná tím, že odložíte všechny kovové šperky. Ošetřující personál si oblékne speciální rukavičky se stříbrným vláknem, které jsou napojeny na přístroj New Life B.E.A.M a provádí speciální masáž obličeje a krku. Během této masáže dochází ke zlepšení metabolismu kůže a ke zpevnění obličejových svalů. Po ošetření dochází pouze k jemnému zarůžovění a klientka se může dle potřeby ihned nalíčit.

Omlazení na počkání
Výsledky jsou viditelné ihned po ošetření a následující den jsou ještě intenzivnější – vyhlazení drobných vrásek a celkové omlazení pleti. Pozorovat je můžete hlavně v oblasti kolem očí. Omlazující efekt ještě chvíli vydrží, ale protože se jedná o neinvazivní metodu, pro dlouhodobější efekt je vhodné ošetření několikrát zopakovat.

rukavicky_krist_2

 

Účinky Magických rukaviček

 • omlazení pleti
 • zpevnění ochabujících kontur obličeje
 • redukce vrásek
 • zlepšení výživy a metabolismu kůže

 

Při terapii je využíván kolagenový aktivátor, což je novinka v kosmetickém světě. Co všechno dovede?

 • stimulace tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové
 • zmírnění mimických vrásek – ovlivnění přenosu nervosvalových vzruchů
 • zesvětlení pigmentových skvrn
 • zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí

rukavicky_oblVýhody, které vám rukavičky přinesou

V první řadě okamžitý efekt, je možné je použít v případě nutnosti, kdy už je na jiné zákroky pozdě. Při pravidelném používání nedochází k ochabování kontur obličeje. Lze je aplikovat i u klientů, kteří mají obličej ošetřený botulotoxinem nebo obličejovou výplní. Po ošetření nejsou vpichy a modřinky.
Magic Gloves jsou napojeny na přístroj New life B.E.A.M., který nabízí i řadu dalších programů, např. možnost zpevnit břišní svaly apod. Některé je možné kombinovat s ošetřením magickými rukavicemi (a ušetřit tak nejen čas, ale i peníze, protože kombinované programy jsou cenově výhodnější).

 

Šest návštěv Trendy Age v Centru laserové estetiky na Vinohradech:

 1. Laserová depilace a odstranění žilek během léta, článek najdete zde: Laserová depilace
 2. Mikrojehličkování – jak omladit pleť obličeje, krku a dekoltu, článek najdete zde: Mikrojehličkování
 3. Nejenom pro skvělý sex – zpevnění svalů pánevního dna, článek najdete zde: Nejenom pro skvělý sex
 4. Magické rukavičky
 5. Laserovo – kolagenové omlazení pleti
 6. Ostranění pigmentových skvrn a výrůstků na kůži laserem

 

www.krasa-zdravi.cz

Written by Jana Veselá