Průvodce s letopočtem 2022 představuje ty nejlepší restaurace v Česku a otevírá tak již  9. ročník hodnocení kvality služeb zážitkových restaurací. Na 240 stranách najdou čtenáři prezentace nejlepších restaurací z celého Česka s množstvím ilustračních fotografií a důležitých i aktuálních informací pro hosty.

Tak jako řada průvodců z minulých let patří i ten letošní mezi nezbytnost a současně ozdobu knihovny každého příznivce zážitkové gastronomie. Podtitul rok s covidem reflektuje současné období pandemie, které nás všechny velmi citelně zasáhlo. Jak se s covidovou situací vypořádali v jednotlivých restauracích, se dozvíte prostřednictvím čtyř otázek, na které zástupci podniků odpovídají. Jsme rádi, že odpovědi, oproti předpokladu, vyznívají veskrze pozitivně.

Novinkou v letošním průvodci je TIP 2022 – nové restaurace, které do hodnocení navrhli naši inspektoři, v průvodci jsou viditelně označeny pečetí. Výběr nejlepších restaurací v letošním titulu však nedoprovází aktuální ocenění v podobě jednoho, dvou a tří Zlatých lvů. Způsobila to drastická omezující opatření spojená s pandemií koronaviru. Omezení, která uzavřela téměř na rok vaše oblíbené restaurace, což znemožnilo realizovat návštěvy inspektorů a posléze i objektivní hodnocení. Proto průvodce Nejlepší restaurace, rok s covidem představuje autorizovaný výběr dříve oceněných a dříve vytipovaných restaurací, které nadále nabízejí svým hostům nejvyšší kvalitu služeb i zážitku. Restaurací, které jsou letos právem označeny jednotným oceněním NEJLEPŠÍ RESTAURACE 2022 podle nakladatelství TopLife Czech. Uvedení Zlatí lvi jsou výsledkem dosaženým z let minulých. Na Zlaté lvy musíme rok počkat. Vrátí se s 10. ročníkem v příštím roce. Tradice hodnocení pokračuje a všichni si přejeme jen to, abychom podobných omezení nezažívali v budoucnosti více.

A my pro vás máme jeden výtisk této krásné knihy v hodnotě 660 Kč!

Soutěžní otázka zní:

Kolik restaurací je v knize obsaženo?

Na vaše odpovědi se těšíme do 20. 12. na adrese info@trendy-age.cz, vyhrává 56. došlá odpověď.

Nápovědu najdete zde:

http://www.toplifeczech.cz

Written by Trendy Age