Jedete na dovolenou a chcete si přibalit do kufru super čtení? Nebo si sednout v horkém letním večeru na balkon a ochladit se napínavou četbou? Hrajte s námi o jeden ze tří výtisků skvěle napsaného mrazivého thrilleru Do nejtemnějšího kouta!

190864_big

 

Cathy je obyčejná dívka. Ráda se chodí bavit s přáteli a bezstarostně si užívá život. Všechno se ale změní, když jednoho dne narazí v klubu na šarmantního muže, který se zdá být ztělesněním všeho, po čem touží. Ten se však záhy začne zlověstně měnit a kolem Cathy se utahuje smyčka násilí, pronásledování a týrání. Příběh má dvě roviny, v první se Cathy zoufale snaží uniknout svému trýzniteli, zatímco v druhé rovině, o pár let později, jsme svědky jejího boje s následky dlouhodobého týrání. Nadějí je pro ni mladý psycholog, který ji pomalu vrací zpět do života. Mezitím ale opouští brány vězení muž, který jí tolik ublížil. Kolem Cathy se začnou dít zvláštní věci; je to náhoda, výplod její mysli, nebo je za tím víc?

 

 

Soutěžní otázka:

Tuto knihu vydalo nakladatelství Argo. Kterou další knihu tohoto nakladatelství jsme vám představili v červencové nabídce knížek?

Nápovědu hledejte zde: Knížky pro pohodu a odpočinek.

Odpovědi zasílejte do 31.7. na info@trendy-age.cz. Vyhrává 78., 154. a 269. správná odpověď.

 

Soutěž je ukončena, děkujeme a účast. Knížku dostane Olga Fabiánová z Kamenice nad Lipou, Ondřej Jupa z Prahy a Petra Černá z Brna. Výhry budou výhercům odeslány během měsíce.

 

Written by Trendy Age