Jste inspirací? Answear.com zahajuje mezinárodní fotografickou soutěž pod heslem „Lifespiration starts here“. Můžete vyhrát 30 000 Kč v hotovosti, abyste si udělali radost nebo poukazy na nákup na Answear.cz. Soutěž trvá do 30.11.2021.

K účasti v soutěži stačí pořídit fotografii nebo krátké video, ve kterém účastníci ukážou, co je inspiruje a motivuje k životu: v práci, doma, ve volném čase… všude. Zveřejňujte příspěvky na svůj Instagramový profil pomocí hashtagů #lifespirationstartshere a #answear_cz, ve svém soutěžním díle označte účet @answear_cz. Vítěze vybere mezinárodní porota, která ze správně označených příspěvků vybere ty nejinspirativnější.

Kdo bude rozhodovat?

Porota zahrnuje odborníky, výjimečné ženy plné vášně, které svůj život naplňují na různých úrovních. Patří mezi ně: Polina Nenia – novinářka a hvězda ukrajinské televize, která denně bojuje za práva žen, Simona Dyankova – kapitánka bulharského národního gymnastického týmu, Agata Stankiewicz – finalistka pořadu o pečení a autorka knih plných sladkých receptů a Urszula Sulej-Cholewa – Art Director Answear.com, energická osobnost řízená heslem: mluvte hlasitěji, buďte odvážní a vytvořte si vlastní realitu.

Inspirujte se i vy sami

Kromě toho mohou účastníci hledat inspiraci na profilech ambasadorů, které značka zapojila do soutěže. Nejsou to jen influenceři, ale také aktivisté a lidé, kteří si zvolili vlastní, často neobvyklou cestu k naplnění svých vášní. Patří mezi ně finalistka České Miss a zakladatelka nadačního fondu Veronika Kašáková, knižní marketérka Lucie Zelinková, moderátorka Lucie Křížková, maminka pěti dětí a influencerka Michaela Salák nebo blogerka Dominika Pokludová.

Více podrobností a pravidla soutěže najdete na webu: https://lifespirationstartshere.answear.cz/.

Answear.com je první polský online obchod, který nabízí široký výběr oblečení, obuvi a doplňků od více než 400 světových značek. Nabídka zahrnuje dámské, pánské a dětské kolekce, mimo jiné prémiové, sportovní nebo džínové značky.

V současnosti Answear.com působí na devíti trzích – od svého vzniku v roce 2011 získala značka více než 50 ocenění a vyznamenání a získala si i uznání tisíců zákazníků, kterým poskytuje neustálou módní inspiraci, spolupracuje s tvůrci trendů a odborníky z módního průmyslu. Značka si zakládá na vlastním logistickém centru, které umožňuje optimalizovat náklady a zlepšit logistiku, což v konečném důsledku vede k vynikající ceně a atraktivním akcím. Všechny produkty zahrnuté v objednávce se zasílají v  jednom balíčku – v zájmu ochrany životního prostředí a pro pohodlí zákazníků.

Answear se zaměřuje na rychlé dodání a kvalitu služeb. Stálým zákazníkům je určen věrnostní program Answear Club, který jim umožňuje nakupovat za ještě atraktivnější ceny.

Written by Trendy Age