Aqua fitness, Indoor Cycling, Kickbox nebo třeba něco z unikátního konceptu Les Mills? Nabídka studiových lekcí Energy Smíchov, jedné z poboček sítě Holmes Place, je skutečně veliká. V tuto chvíli nabízí 25 druhů cvičení! Skupinové lekce mají své velké výhody: je jich hodně, takže se na nějakou zajímavou trefíte i bez velkého plánování, cvičíte v partě a dobrý trenér dovede i pohlídat, abyste cvičili dobře.

les-millsMezi nejoblíbenější studiovky patří v současné době BODYPUMP©, silová lekce, což odpovídá i aktuálnímu trendu. Navíc má asi i nejviditelnější výsledky, když někdo chodí pravidelně, zřetelne se vyrýsuje. Druhé v pořadí je BODYBALANCE ©, které vychází z tai-či, pilates a jógy, je však postaveno komerční formou. Díky tomu se nemusí nikdo cítit špatně, že neudělá obtížnou asánu, všechno může zvládnout, ale na druhé straně program nabízí i možnosti, jak si to ti pokročilí mohou udělat těžší a těžší. Stále stoupající oblibu zaznamenává BODYATTACK ©, náročné a velmi účinné kardio.

 

Pro vás, kteří jste se ještě do žádné z nich nezapojili, i pro vás, kteří už cvičit chodíte, ale rádi byste vyzkoušeli zase něco jiného, je tady naše soutěž.

 

Hrajeme o tři vstupy na studiovou lekci podle vlastního výběru.

Soutěžní otázka:

Kolik procent návštěvníků Energy Smíchov míří právě na některou ze skupinových lekcí?

Nápovědu hledejte zde: Studiové lekce Energy Smíchov.

Odpovědi zasílejte na adresu info@trendy-age.cz do 26.7.

Vyhrává 65., 130. a 195. správná odpověď, jména výherců se dozvíte zde v pondělí 27.7.

 

http://holmesplace.cz/energy-smichov.c/cs/

 

 

 

 

Written by Trendy Age