Na český trh vstupuje novinka, která potěší srdce všech milovníků whiskey a také ty, kteří dosud netušili, že whiskey milují. Paddy Classic, Devil´s Apple a Bee Sting – tři kousky pro všechny chutě: whiskey v čisté podobě, anebo v jedinečných kombinacích. Whiskey se skvělými příchutěmi odteď můžete nalévat přímo z lahve!

paddy

Přestože Paddy je na našem trhu žhavou novinkou, Irové znají tuto svou whiskey už velice dlouho. Vznikla v roce 1779, tehdy ještě pod názvem Cork Distilleries Company Old Irish Whiskey. Své jméno zdědila po výborném obchodníkovi této palírny – Paddymu Flahertymu, který svou milovanou whiskey díky svérázné technice prodeje proslavil v celém Irsku i v zahraničí. Jeho taktika byla prostá – kdo jednou ochutná, stane se zákazníkem, proto cestoval po irských pubech a naléval ji hostům.

Paddy pochází ze stejné palírny jako další známé irské whiskey – Jameson, Powers, Green Spot nebo Red Breast.

PADApple_0,7l_lahevPaddy Devil´s Apple

je unikátní alkoholický nápoj, který je kombinací irské whiskey, nejkvalitnější jablečné šťávy a skořice, což dohromady vytváří jedinečný chuťový zážitek. Ingredience se spolu smíchají, nechají se uležet zhruba jeden až dva dny a poté se stáčejí do lahví. Obsah alkoholu je 35 %.

Pokud chcete vyhrát jednu ze tří lahví této unikátní whisky, zde je soutěžní otázka. Protože jde o jablečnou whisky ze stejné palírny, jako Jameson, tato otázka naznačuje provázanost těchto dvou produktů:

Kdo je autorem „cooleru“ Jameson Apple?

Nápovědu hledejte  zde: Jameson Coolers

Odpovědi zasílejte na info@trendy-age.cz do 23.8. Jméno vítězů se dozvíte zde v pondělí 24.8.

 

Soutěž je ukončena, děkujeme vám za účast. Paddy Devil’s Apple získávají Jiří Bartoš z Prahy, Petr Novák z Brna a Jana Procházková z Plzně.

 

 

Written by Trendy Age