Nově otevřený Pískový svět je ojedinělým zábavním parkem v České republice. Stavět si bábovičky nemusí bavit jen děti, tady, na Dolní  Moravě, se vyřádí i dospělí!

Piskovy svet 6Zajímá vás, jak velký je takový Pískový svět? Asi tak, že se tam například vejdou podzemní chodby, kterými můžete prolézat. Najdete tam i archeologické stanoviště, kde můžete nacházet a zkoumat archeologické vykopávky a pozůstatky z kostry mamuta.

Narazíte tam i na vyřezávané artefakty z doby lovců mamutů – oštěp, náhrdelník, džbán, lidskou kost, sošku nebo pazourek. Součástí Pískového světa je i Divoký západ s domečky „School“, „Station“, „Jail“, „Maining“ a „Saloon“. Piskovy svet 1Do těch se dostanete sítí, lezeckou stěnou nebo žebříkem a ven skluzavkou. Na pískovišti si vyhrají caparti, větší děti, ale zabaví se tu i dospělí. Malé děti si zamilují tzv. Malou pískovou sestavu, což je stanoviště pro přemísťování písku s pracovním stolem, kbelíky a trychtýři. Pro větší děti je tu Velká písková sestava, kde už po kolejích jezdí opravdový pískový vlak. Vyřádíte se i na kolotoči, terénní houpačce nebo při rýžování zlata a drahého kamení.

Zajeďte se podívat na čerstvou a ojedinělou novinku v České republice. A při plánování výletu zvažte zakoupení výhodného Family pasu. Takový lístek zahrnuje vstupy do dalších zábavních parků jako je Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, včetně Pískového světa. Kromě všech atrakcí si v resortu Dolní Morava užijete krásy místní přírody, lokální gastronomii, skvělé ubytování a luxusní wellness. Můžete hrát bowling, jezdit na kole, chodit pěšky, cvičit, plavat v bazénu nebo jen tak „vypnout“ a číst si.

www.hotel-dolnimorava.czwww.dolnimorava.cz

Piskovy svet 2Soutěžní otázka:

Kdy byla otevřena další skvělá atrakce Dolní Moravy, Stezka v oblacích?

Nápovědu najdete zde: Vzhuru do oblak

Odpovědi zasílejte na info@trendy-age.cz do 16.8., vyhrává každá 40. správná odpověď do vyčerpání zásob.

 

Soutěž je ukončena, děkujeme za účast. Vstupenky posíláme Miluši Fejfušové z Nesovic, Lucce Radoušové z Litoměřic, Haně Svobodové z Kladna, Miloši Novotnému z Křičně u Lázní Bohdaneč, Haně Jedličkové z Újezdu u Brna a Josefu Dvořákovi z Prahy.

Written by Trendy Age