Úlevu od akutní i chronické bolesti, uvolnění tenzí, relaxaci, navození celkové tělesné a psychické pohody. S touto neodolatelnou nabídkou zákazníky oslovuje zkušená masérka Marcela Jaroňová, původní profesí zdravotní sestra. K špičkové kvalitě služeb přidává další lákavé bonusy: atraktivní, ideálně dostupnou lokalitu a velmi příznivé ceny. Její studio Acaya sídlí přímo v centru historické Prahy, v Železné 18 (ulička spojující Staroměstské náměstí a Stavovské divadlo). A ceny? Masáž v délce 45 minut stojí 500 Kč, za hodinovou masáž zaplatíte 650 Kč.

acaya

IMG_7201_Fotor„Masáž je prostředek, který nám pomůže vzepřít se nemilosrdnému návalu práce a tlaku v soukromém životě,“ říká Marcela Jaroňová, žena, která se profesi masérky věnuje více než 17 let. Vedle prvotřídní odborné kvalifikace – střední zdravotnická škola, FTVS UK (obor zdravotní masér), ZSF JU (obor rehabilitace – psychosociální péče) se věnovala i soukromému studiu čínské medicíny. K precizně provedené masáži dokáže přidat i něco navíc – empatii, schopnost vyslechnout, poradit, když je to zapotřebí.

relaxujteVe studiu Acaya Marcely Jaroňové máte na výběr z několika druhů masáží: Reflexní masáž – pomocí aktivace reflexních bodů uvolňuje svalové křeče a zablokované části páteře. Hloubková masáž – speciální terapeutická metoda působící na hluboko položené svaly zad a šíje. Relaxační a sportovní masáž – funguje především preventivně, přispívá k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů, zvyšuje jejich elasticitu. Lymfatické masáže – slouží jako prostředek k detoxikaci organismu, pro zvýšení imunity, jako základ pro ošetření celulitidy a také pomáhá rychlejší regeneraci organismu po zátěži.

 

 

 

Written by Jakub Machač