Chcete ušetřit čas při vaření a vyhrát mražené produkty v hodnotě 1000 Kč? S námi máte šanci.  

Začátkem letošního roku oslavil největší český zpracovatel ovoce a zeleniny v oblasti zmrazených produktů dvacáté výročí své činnosti. Společnost Agrimex Vestec a.s. zpracovává ovoce a zeleninu především od českých pěstitelů. Od roku 2006 působí v nejmodernějším výrobně-skladovém areálu v České republice v Panenských Břežanech.

woman cooking  vegetarian foodDíky strategickému umístění trvá cesta sklizené suroviny z pole do závodu v některých případech jenom pár minut. Následně se ovoce a zelenina umyje a šokově zmrazí. Díky tomu si zachová charakteristickou chuť, barvu, vůni, vysoký obsah nutričních látek a vitamínů. Výrobky jsou známé na trhu pod značkou Dione.

Dione_hrasekMezi produkty najdete asi padesát druhů zeleninových směsí, mezi nimi třeba Pod svíčkovou, Čínskou směs, Polévkovou nebo Mexickou s brokolicí. Padesát druhů je i jednodruhové zeleniny, mezi oblíbené patří např. Český hrášek.

Značka Agrimex nabízí i patnáct druhů hotových jídel, díky kterým rychle připravíte zdravou a lehkou večeři. Vybírat můžete z různých krémových polévek nebo Fit-line směsí s kuřecím masem. Ovocné směsi, kterých je teď asi třicet druhů, oceníte při výrobě mléčných smoothies nebo dezertů. Borůvky lesní, Maliny nebo Lesní směs se zase perfektně hodí do horké ovesné kaše. A na léto se teď můžete těšit ještě o něco víc díky devíti druhům ovocných zmrzlinových specialit.

Dione_Maliny_imageFirma ale rozhodně neusíná na vavřínech a každý rok přichází s řadou novinek. Mění se složení směsí, zpracování suroviny i receptury. Takže se určitě i letos máte na co těšit. U všech výrobků ale platí, že neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva či stabilizátory.

 

Pokud tedy chcete vyhrát a naplnit svůj mrazák až po okraj, odpovězte na soutěžní otázku:

Jaká z těchto směsí patří mezi produkty Dione?

a) Ananas

b) Borůvky lesní

c) Broskve

 

Odpovědi zasílejte na adresu info@trendy-age.cz do 5.4.

Vyhrává 157. správná odpověď. Jméno výherce najdete na tomto místě v pondělí 6.dubna.

 

Děkujeme všem zúčastněným, soutěž je uzavřena. Dodávka od Dione přijede k Věře Hoškové z Uhlířských Janovic.

 

www.mojedione.cz

 

Written by Trendy Age