Základem smíchovské pobočky Holmes Place je skvěle vybavená posilovna plná nejmodernějších strojů na jedné straně a volného prostoru s žíněnkami, TRX pásy a podobně, na straně druhé. Ideální je však nepouštět se do cvičení sami, bez konzultace s trenérem. Ten na základě vyšetření a informací, které od vás získá, vám sestaví správný tréninkový plán – aby vaše snaha nevyšla naprázdno.

 

Vstupní konzultace v Holmes Place začíná diagnostikou, kdy trenér rozebere klientovo držení těla, popřípadě určí zdravotní tělesné dysbalance, a pak spolu proberou představu, kam by měl trénink směřovat. 90% žen chce redukovat a zpevnit tělo, muži zase chtějí nabrat svalovou hmotu. Často ale přicházejí lidé se zdravotními problémy a komplikacemi, například bolestmi bederní části páteře, které vznikají z ochablého břicha, kyfóza – kulatá záda, či s různými stavy po úrazech.

 

Po úvodní konzultaci se tedy dozvíte vše, čeho je reálné dosáhnout a za jak dlouho. Jak často je potřeba chodit cvičit a jaký je další individuální plán.

Zatímco dříve bylo základem posilování cvičení na nejrůznějších strojích, nyní se přechází stále více na cvičení odstraňující různé tělesné dysbalance a posílení core – středu těla. V trénincích se nyní využívá spíše cvičení s vlastní vahou těla ve všech možných jiných polohách, než je sed.

 

 

 

 

Chcete si vyzkoušet, jak to vypadá, když se vám trenér věnuje celou hodinu?

Vyhrajte tedy s námi lekci a užijte si ji!

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje Master trenér Energy Smíchov?

Nápovědu hledejte zde: Energy Smíchov: Posilovna

Odpovědi zasílejte na adresu info@trendy-age.cz do 28.6. Vyhrává 74. správná odpověď.

 

Soutěž je ukončena, děkujeme za vaše odpovědi. Lekci s trenérem získává Vladislava Novická z Prahy 10.

 

 

Written by Trendy Age