Úspěšná malostranská restaurace Hergetova Cihelna otevřela sezónní bistro umístěné přímo na břehu Vltavy. Boat House funguje od jara do podzimu a nabízí hostům širokou paletu jednodušších pokrmů či nápojů servírovaných na unikátním místě s působivou atmosférou.

HC boat house (drinks)

Boat House je ideálním místem pro rychlý snack, lehký oběd či podvečerní koktejl. V nabídce jsou například oblíbené mezze, tedy kolekce středomořských delikates jako je tabouleh, hummus a tzatziky, jež jsou podávané s pita chlebem. Hosté si mohou objednat také nejrůznější saláty, domácí burgery či vynikající sendvič s rostbífem na farmářském chlebu s omáčkou ze zeleného pepře, grilovanou cuketou a cibulovými kroužky.

V bohaté nabídce nápojů nechybí Plzeň, oblíbený cider či rozlévané víno od prestižních moravských vinařů, například od Mádla či Kosíka. Milovníci drinků si mohou vybrat z pestré nabídky osvěžujících a lahodných koktejlů, které zpříjemní romantické odpoledne či teplý letní podvečer.

 

 

Nils Jebens v roli kapitána lodi

 

Zájemci mohou využít speciální „VIP“ službu, kdy je do Boat Housu přiveze privátní člun, ve výjimečných případech řízený osobně majitelem restaurace Nielsem Jebensem. Člun vyplouvá z mola malostranské restaurace Kampa Park. Ta je stejně jako Hergetova Cihelna součástí gastronomické skupiny Kampa Group a již dvacet let patří k nejlepším fine dining podnikům v metropoli. Zvláště v létě obě restaurace upoutají návštěvníky pohádkovými terasami s téměř magickým výhledem na Karlův most.

 

 

 www.kampagroup.com

 

Boat House u Hergetovy Cihelny, foto Lenka Žáčková, Menhouse

Pohled z lodi na Vltavě
Pohled z lodi na Vltavě
Skvělá neapolská pizza z pece vytápěné dřevem
Skvělá neapolská pizza z pece vytápěné dřevem
Mozzarella na zeleninovém salátku
Mozzarella na zeleninovém salátku
VIP cesta do Boat House motorovým člunem
VIP cesta do Boat House motorovým člunem
Přejete si snímek?
Přejete si snímek?
S větrem ve vlasech...
S větrem ve vlasech...

Written by Kateřina Novotná