Kdo by neznal Stolichnaya Vodku? Vyrábí se víc než 65 let a dnes patří mezi nejpopulárnější alkohol na planetě. Ve všech koutech světa ji pije nespočet lidí, mezi kterými nechybí ani světoznámá jména. Nejzajímavějším fandou je ale bezesporu Agent 007, který si skleničku legendární vodky sporadicky dopřál ve svých filmech od 60. do konce 80. let.

Stoli Mule, Stoli

I proto je dnes Stoli synonymem pro prémiovou a stylovou vodku, se kterou si ostudu neutrhnete v baru ani na slavnostním galavečeru. Výrobci Stolichnaya si navíc můžou pyšně říct, že posunuli svět alkoholu zase o kousek dál. Jako první na světě totiž začali produkovat ovocné vodky!

Stoli 4.0_pack-shot_0.7L_11249Ze současného portfolia značky si můžete vybrat a smlsnout třeba na třikrát destilované vodce s příchutí vanilky, pomeranče, borůvky nebo broskve. Legendární destilát potvrzuje skutečnost, že Rusové to s vodkou umějí líp než kdokoliv jiný. Do České republiky Stoli distribuuje společnost Premier Wines & Spirits.

Chcete si pochutnat na jedné ze tří legendárních ruských Stolichnaya Vodek? Stačí správně zodpovědět jednoduchou otázku a lahev může být vaše.

 

Soutěžní otázka: Jakou alkoholovou sílu má Stolichnaya Vodka Original?

  1. 30 %
  2. 40 %
  3. 50 %

Nápovědu hledejte na: http://www.1er.cz/Product/1023139/Stolichnaya–Vodka-Original

Odpovědi zasílejte na info@trendy-age.cz do 14.5., vyhrává každá 280. správná odpověď do vyčerpání zásob.

 

Soutěž je ukončena, děkujeme za účast. Vodku vyhrává Jan Mach, Petra Řeháková a Karel Červený.

 

Written by Trendy Age