Kniha Jez, abys žil – kuchařka obsahuje 200 receptů pro rychlý úbytek váhy, proti nemocem a pro trvalé zdraví. Milionům lidí po celém světě pomohla zbavit se přebytečných kil a prodloužit si život, díky ní jsou správná výživa a skvělý pocit dosažitelnější než kdykoliv předtím.

jez-abys-zil-POTAH-2.inddSvětoznámý lékař a autor bestsellerů Joel Fuhrman, M. D. ukazuje, jak si můžete vy, vaši přátelé a členové vaší rodiny vybudovat a udržet zdraví. Kniha vás provází od regálů v supermarketu až do chvíle, kdy zasedáte k jídelnímu stolu. Obsahuje nejnovější vědecké poznatky o výživě, lahodné nové recepty, užitečné tipy, jak nakupovat a vařit, detailní nutriční hodnoty každého pokrmu a inspirativní příběhy lidí, jimž přístup nazvaný „Jez, abys žil“ změnil život. Je to ucelený průvodce nezbytnými poznatky pro zdravý a vyrovnaný životní styl.

Joel Fuhrman, M. D. je mezinárodně respektovaná autorita specializující se na prevenci a léčbu nemocí pomocí výživy. Je autorem mnoha bestsellerů, včetně titulů Superimunita, Jez, abys žil a The End of Diabetes. Vystudoval medicínu na University of Pennsylvania a působí ve výborech několika vědeckých a zdravotnických organizací, včetně Whole Foods Market.

 

 

Hrajeme o dva výtisky tohoto bestselleru. Knihu vydala Mladá fronta, soutěžní otázka tedy zní:

V kterém roce bylo založeno vydavatelství Mladá fronta?

Odpovědi zasílejte na adresu info@trendy-age.cz do neděle 17.5.

Soutěž je uzavřena, děkujeme za účast. Výhru získává Soňa Palová z Ostravy – Hrabůvky a Anna Holinková z Bechyně.

Výhry rozesíláme jednou za měsíc, prosíme tedy o trpělivost.

Written by Trendy Age