Přijměte pozvání manažera klubu Tomáše Slavětínského s jeho týmem profesionálních trenérů, terapeutů, konzultantů, lektorů či recepčních, k návštěvě Energy klubu na Smíchově. Tato smíchovská pobočka Holmes Place je svým složením služeb, jež nabízí, unikátní v celé Praze. Pojďme se tedy porozhlédnout, abyste mohli přijít načerpat energii a vyzkoušet si celou nabídku.

Manažer Energy klubu na Smíchově Tomáš Slavětínský

Co vše najdete pod jednou střechou?

Přes elegantní recepci s usměvavými dívkami projdete do šaten, kde si můžete odložit své věci do prostorných skříněk. Zamykají se desetikorunou, která je vám po otevření skříňky vrácena, nebo si můžete přinést vlastní zámeček.

Základem každého klubu je samozřejmě klasická posilovna. Po rozehřátí v kardio zóně, kde najdete velké množství těch nejmodernějších strojů, se tedy můžete zaměřit na posilování. Odporová a silová část klubu poskytuje skvělou návaznost na kardiovaskulární aktivity. Díky proporčnímu vyvážení strojů a volných vah si přijde na své ten nejnáročnější klient na jedné straně, stejně jako začátečník na straně druhé. Co bychom však doporučili každému, je využití služeb osobního trenéra. IMG_5313Posoudí vaši kondici a vezme v úvahu váš cíl, který byste chtěli během tréninků dosáhnout. Podle toho sestaví tréninkový plán a cviky vás naučí provádět tak, aby byly skutečně účinné. To vše s ohledenem na vaši kondici, věk i chuť, jak moc naplno do toho chcete jít. Po cvičení určitě využijte strečinkovou zónu, sloužící nejen k závěrečnému protažení i k tréninku na volném prostoru, a také pro lekce Xpress, které naleznete v rozvrhu. Každému, kdo potřebuje poradit s jídelníčkem, je k dispozici výživová poradkyně.

Studiové lekce

Velmi důležitou součástí jsou studiové lekce, v rozvrhu jich je nepřeberné množství. Jedny z nejoblíbenějších jsou hodiny spinningu, kde se můžete těšit i na tematické zaměření.

IMG_5222Vždy hojně navštěvované jsou lekce z oblasti Body&Mind, mezi nimi nechybí například různé druhy jógy, pilates nebo lekce z balíčku Les Mills – ty v České republice najdete pouze v pobočkách Holmes Place.

Pokud milujete tanec, čeká na vás skvělé taneční studio se zumbou, sexy dance a dalšími, velmi oblíbenými lekcemi.

Ve skupině pouhých čtyř lidí a pod vedením trenéra si můžete užít i intenzivní trénink na Power Plate. Pokud máte pocit, že si jen stoupnete na stroj a ten cvičí za vás, zapomeňte na to a přijďte se přesvědčit, že odejdete příjemně unaveni. Stejně tak v malé skupince probíhají tréninky ve studiu na bojové sporty, jež je jedinečné svým vybavením. Tyto lekce jsou velmi intenzivní.

IMG_5453Relaxační zóna

A teď už jsme se přesunuli do podzemí, kde na začátku na vás čeká bazén. Je dlouhý 18 metrů a neslouží jen ke kondičnímu a relaxačnímu plavání, ale i zde probíhají velmi oblíbené lekce – třeba aqua fitnes nebo aqua kickbox.

Od bazénu se již dostáváme do zóny pohody, klidu a relaxace.

V relaxační zóně na vás čeká celá řada saun a také samostatná zóna pouze pro ženy. Odpočinout po tréninku a uvolnit svaly můžete i ve velké vířivce.

Samostatnou kapitolou je Zen Studio, oáza klidu a míru, která nabízí široký výběr masáží. Od okamžiku, kdy do něj vkročíte, probudí jeho prostředí všechny vaše smysly. Použití hřejivých barev, konejšivého osvětlení a designérského nábytku vyvolává pocit klidu a pokoje. A vy si můžete užít svůj rituál.

thai_33 (kopie)

 

Určitě se ptáte, kolik to všechno stojí?

Do Energy klubu na Smíchově může přijít úplně každý. Můžete se stát členem klubu, využívat vstupy na předplacenou kartu, ale můžete přijít jen tak, “z ulice” a jít si třeba za poplatek zacvičit. Vše je možné. Nejoblíbenějším produktem je členství Flexi, jež je bez závazku, každý měsíc se můžete rozhodnout, zda budete pokračovat dále. Flexi 24 členství stojí 890 Kč měsíčně.

 

Seriál o Energy Smíchov na Trendy Age:

8.5.  Holmes Place: Energy Smíchov se představuje

8.6.  Posilovna a různé druhy tréninků

3.7.  Skupinové lekce včetně unikátních Les Mills

 

 

http://holmesplace.cz/energy-smichov.c/cs/

 

Energy Smíchov, foto Archiv Holmes Place a Petr Soukup jun.

Energy klub na Smíchově
Energy klub na Smíchově
Spinningový sál
Spinningový sál
Sál, kde se odehrávají lekce Body & Mind
Sál, kde se odehrávají lekce Body & Mind
Jedna ze saun v relaxační části
Jedna ze saun v relaxační části

 

Written by Kateřina Novotná