Bartida Degustation Bar&Shop Praha je příjemné místo v historickém centru města, které nabízí širokou škálu vybraných prémiových rumů, vodek, tequil a likérů.

IMG_5329_1 copy copy

Spojení maloobchodní prodejny a nekuřáckého baru funguje nejen jako výdejní místo pro zákazníky e-shopu, ale především jako skvělý prostor pro všechny znalce kvalitních nápojů. Zákazníky oslovuje projekt Bartida Degustation Selection, v jehož rámci zde mohou ochutnat klasické koktejly namíchané výhradně z prémiových ingrediencí, které najdou pod názvem Excellent.

Vzhledem k úspěchu tohoto konceptu u odborné i laické veřejnosti se již před rokem představila druhá provozovna v Ostravě, ve vyhlášené Stodolní ulici. Hosté a zákazníci tam mají možnost navštívit buď Bartida bar v americkém stylu se třemi billiard stoly, anebo nakoupit v Bartida Shopu, který se nachází vedle baru. Příjemná zahrádka pak oba prostory propojuje.

IMG_5336 copy copy

Velmi oblíbené jsou tematické ochutnávky pro odborníky i širokou veřejnost, prezentace, přednášky a setkání se zástupci jednotlivých značek.

A jedné z těchto ochutnávek se týká naše soutěž:

Vyhrajte s námi voucher pro dvě osoby na degustaci rumu v hodnotě 1400 Kč!

Pokud chcete vyhrát a navštívit Bartida Degustation Bar&Shop Praha, tady je soutěžní otázka:

Jak se jmenuje řada šesti prémiových likérů, které zde vyrábějí od roku 2011?

Odpovědi zasílejte na adresu info@trendy-age.cz do 10.5.

Soutěž je ukončena, děkujeme za účast. Vouchery získává Dagmar Kutilová.

 

www.bartida.cz

 

Bartida

V tomto krásném prostředí si vychutnáte svou výhru...
V tomto krásném prostředí si vychutnáte svou výhru...

 

 

Written by Trendy Age