V pátek 6. listopadu vás zveme na čtvrtý ročník netradičního swingového tanečního galavečera, kde zažijete jedinečnou atmosféru plnou swingové hudby a ještě si k tomu budete moci zatančit. Ti, kteří netančí, si mohou jen tak u sklenky vína vychutnat bohatý program.

111 copyZa doprovodu rozhlasového Big Bandu Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviče jako hosté večera vystoupí jedna z královen popu a výborná muzikálová zpěvačka Leona Machálková. Nejen na pódiu, ale i na parketu to s vámi roztočí skvělý herec, zpěvák a tanečník Josef Laufer. Večer bude obohacen o zajímavé taneční ukázky v podání špičkových tanečních párů. Jako speciální host večera vystoupí talentovaný nevidomý zpěvák a klavírista Honza Jareš.

Posláním tohoto večera není jen zábava, ale podpora dobré věci. Partnerem těchto večerů je Nadační fond Mathilda, který podporuje zrakově postižené a výcvik vodicích psů pro nevidomé. Zakoupením vstupenky na tento večer, tak podpoříte i vy, jednoho nevidomého, kterému v průběhu večera bude předán šek s částkou, která pomůže tomuto člověku k pořízení vodicího psa.

Předprodej vstupenek je v síti Ticketpro, předložením zakoupené vstupenky na tento Galavečer získáte 10% slevu na nákup společenského oděvu v prodejně Volansky fashion – Vinohradská 28.

Written by Trendy Age