Udělejte si čas sami pro sebe!  Vyhrajte jednu z šesti poukázek v hodnotě 500 Kč na nákup kosmetiky Rituals  a užijte si  své rituály v koupelně. Pořiďte si příjemnou sprchovou pěnu nebo olej a pomocí peelingu odstraňte odumřelé kožní buňky. Tradiční Ayurvédská medicína říká, že takové odlupování staré kůže je účinnou cestou k očištění celého těla. Po koupeli nezapomeňte použít hydratační tělový krém a vonný olej, kterým vyživíte tělo i mysl.

Rituals.cz_Ayurveda_image 2

Řada Ayurveda značky Rituals je pro takové každodenní rituály naprosto ideální. Kombinuje totiž dokonalou vůni indické růže s medem a mandlovým mlékem. Tento jedinečný mix provoní a vyživí vaši pokožku. Čas v koupelně byste strávili stejně, tak si ho zpříjemněte a opravdu užívejte.

Rituals.cz_rada Ayurveda

Soutěžní otázka:

Jaké je první slovo v názvech produktů aktuální limitované edice Rituals?

Odpovědi zasílejte na adresu info@trendy-age.cz do pondělí 15.2.

Vyhrává každá 50. správná odpověď do vyčerpání zásob. Cenu mohou vyhrát ti, kdo „olajkovali Trendy Age na facebooku. Pokud tedy náhodou mezi ně ještě nepatříte, najdete nás zde: https://www.facebook.com/trendyage/

 

Nápovědu najdete na www.rituals.cz

 

Soutěž je ukončena, děkujeme za účast. Cenu získávají Dagmar Kolářová, Jana Nováková, Petr Procházka, Jana Soukupová, Kateřina Tatková a Petra Kolářová.

 

Written by Trendy Age