Výrazné oči s kočičími linkami, svůdně nalíčená ústa… Hrajte s námi o dekorativní kosmetiku od luxusní značky Sisley, kontrétně o oční linky So Intense a rtěnku „Zebra“ Phyto -Lip twist, která se stala královnou módních barev na rty…

Visuel texture

Phyto Lip Twist v korálové barvě zahalí vaše rty a dodá jim výrazný lesk. Nabízí jemnou a ultra hladkou texturu pro neviditelné ošetření rtů. Dodá jim vyživující a pečující formuli s ultra lesklým povrchem. Výsledkem jsou dokonale hladké, zjemněné polymery zanechávající ultra vysoký lesk.

478774001433403276.eyeliner_so_intenseProduktem So Intense oční linky se Sisley poprvé připojuje ke světu uživatelů očních linek. Představuje tak intenzivní oční linky, hluboce černou fixu, která kombinuje intenzitu barvy a péči o pleť s perfektním ovládáním a jednoduchostí nanášení. Jeho ultralehká inkoustová textura s optimálním dobou schnutí a mimořádně dlouho držícím účinkem je rezistentní a nevytváří hrudky a nezpůsobuje panda efekt. Tento kaligrafický make-up má celodenní držení.

Pokud chcete vyhrát jeden z produktů, zde je soutěžní otázka:

Jak se jmenuje zakladatel značky Sisley?

Nápovědu hledejte zde: Příběh značky Sisley

Odpovědi zasílejte na info@trendy-age.cz do 18.10., jméno výherce si přečtete zde 19.10.

 

Soutěž je ukončena, děkujeme za účast. Produkt získávají Marcela Škrdlíková z Bystřice nad Pernštejnem a Silvie Šuleková z Ostravy.

 

Written by Trendy Age