Několik měsíců trvající zima a tma za okny si vybírá svou daň. Věnujte proto čas sami sobě a potřebám svého těla. Dopřejte si odpočinek a doplňte energii. Udělejte si radost s mikrodrinkem Waterdrop– vyzkoušejte novou variantu Glow, která nabije vaše tělo vitamíny C, E a thiaminem prolnutými lahodnou chutí manga.

A nebo se potěšte kapslemi Relax, které obsahují výtažky z ibišku, aceroly a arónie a skrývají se v nich také cenné vitamíny B1, B7 a C. Příchuť Relax je pečlivě sestavená tak, aby podporovala psychickou pohodu a ochraňovala buňky vašeho těla před oxidačním stresem.

Potěšte sebe i přírodu a vyberte si jednu z krásných designových lahví z kvalitního borosilikátového skla. Zvolte si motiv květin a plodů v různých barevných variacích v návrhu od ilustrátorky Marushy Belle nebo originální design inspirovaný origami jeřábem, který speciálně pro Waterdrop vytvořila módní návrhářka Natali Ruden. Každá lahev má navíc svůj vlastní neoprenový obal, díky kterému vydrží váš nápoj déle chladný. Nově si můžete pořídit také dřevěný čisticí kartáč, aby vaše lahev byla pořád v perfektním stavu.

 

Hrajeme o 3 x designou lahev, ke které jsou přiloženy dva balíčky kapslí na ochutnání.

Soutěžní otázka:

Kdo vymyslel mikrodrink Waterdrop?

Nápovědu hledejte zde: https://trendy-age.cz/ziva-voda-v-jedne-kostce/

Své odpovědi zasílejte do 17. 2. na info@trendy-age.cz, vyhrává 100., 200., a 300. správná odpověď

Written by Trendy Age