Třetí kniha gastronomické novinářky a televizní kuchařky Karolíny Kamberské navazuje na předchozí dva velmi úspěšné tituly i na oblíbený televizní pořad o vaření na TV Prima. Autorka v této knize nazvané Jídlo jako vášeň s nadsázkou přiznává, že možná jídlu přikládá moc velký význam – ale považuje zkrátka za velmi blahodárné udělat si na jídlo čas a uprostřed stolu zapálit svíčku.

karolina-3-obalka-rgb-hiresV tomto svém přístupu k jídlu cítí Karolína spřízněnost se Středomořím, proto právě tam hledala inspiraci pro řadu receptů. Kromě toho kniha nabízí nápady, jak pohostit větší společnost přátel či partu malých děti – zkrátka každého, s kým se čtenář chce o svou lásku k jídlu podělit.

Na každé stránce knihy na vás dýchne její přesvědčení, že jídlo si zaslouží pozornost, kterou si spousta jiných věcí nezaslouží. A že nemá cenu mrhat časem na internetu nebo u televize, když můžete připravit rodině a kamarádům nějakou lahůdku, kterou si pak společně užijete u krásně prostřeného stolu. Nemusíte s Karolínou ve všem souhlasit, ale můžete se nechat inspirovat. Její vášeň pro vaření je totiž nebezpečně nakažlivá.

 

 

Pokud chcete vyhrát jednu ze tří kuchařek, zde je soutěžní otázka:

Jak se jmenoval druhý díl Karolíny kuchařky?

Nápovědu hledejte zde: https://trendy-age.cz/soutez-o-novou-kucharku-od-karoliny-kamberske/

Odpovědi zasílejte na info@trendy-age.cz do 12.12., vyhrává každá 250. správná odpověď do vyčerpání zásob.

Written by Trendy Age