Nová kniha Romana Šmuclera „Nevěřte ani mně“ má podtitul Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny. Kniha je seriózním a obsáhlým průvodcem i všemi riziky fascinujícího světa estetické medicíny. Autor ve spolupráci s Petrou Hátlovou srozumitelně a čtivě radí všem čtenářům, kteří zvažují podstoupit některou z metod.

Ve třech kapitolách přináší informace nejen o nejčastějších problémech estetické medicíny a možnostech jejich řešení, ale též o tricích, úskocích a všemožných rizicích, které se v tomto neustále se vyvíjejícím oboru vyskytují, protože se jejich klientům nedostává zásadních znalostí a často podléhají slepé víře, že jim estetický zákrok pomůže vyřešit všechny jejich osobní problémy. Radí proto, podle čeho se orientovat v neuvěřitelné nabídce klinik a čemu se vyhnout, jak vybírat a na co si dát pozor. Detailně přitom rozebírá všechny dostupné metody, hodnotí jejich klady i zápory, upozorňuje na komplikace či přímo nebezpečí. Je doprovázena velkým množstvím fotografií a ilustrací a stává se tak nezbytnou pomůckou pro všechny, kdo uvažují o změně vzhledu podle svých představ.

 

 

Pokud chcete vyhrát jednu za tří knih v hodnotě 349 Kč, máme pro vás soutěžní otázku: Od čeho je odvozeno slovo „plastický“?

Nápovědu najdete zde:

https://trendy-age.cz/esteticka-medicina-zeptejte-se-mudr-katariny-triskove/

Odpovědi zasílejte na info@trendy-age.cz do 31.1., vyhrává každá 200. správná odpověď od vyčerpání zásob.

 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Written by Trendy Age