Konec roku se nezadržitelně blíží a s ním nabývají na důležitosti i plány na to, jak strávit Silvestra. Pro všechny, kdo se chtějí pobavit a pochutnat si mimo domov, je nejvyšší čas na rezervaci. Nás zaujala silvestrovská nabídka pražského Domu francouzské gastronomie La Gare. Tato populární francouzská brasserie se pro poslední noc roku 2015 promění v Champs – Elysées.

silvestr upoutavka_portál

Na hosty čekají stánky s občerstvením, kde najdou třeba ústřicový bar, teplý bufet, petit four bufet s pralinkami, zmrzlinami a makronkami, a další stánky plné lahůdek.

_MG_5906Ve vinném sklepě budou probíhat degustace a chybět nebude ani půlnoční bufet. O zábavu se postará kapela Jazz Inflagranti, která bude hrát k tanci i poslechu, nebude chybět harmonikář a karikaturista jako ve skutečné Paříži. A gurmány zaujmou dvě kuchařské show s ochutnávkami.

Francouzská restaurace La Gare se zabydlela v centru Prahy již v roce 2009. Její název znamená ve francouzštině „nádraží“ a dokumentuje její polohu nedaleko Masarykova nádraží, v samém centru Prahy. Kuchyně je založena kvalitních sezonních surovinách, specifických chutích a koření a na tradičních recepturách v moderním pojetí.

Pokud tedy hledáte místo, kde oslavit příchod nového roku, vydejte se do La Gare!

www.lagare.cz

 

Silvestr_DFG_2015

Written by Trendy Age