Potemnělé zimní dny přímo vybízejí k setkávání u prostřené tabule. Proměňte každý všední den ve sváteční a oblečte stůl do slavnostních motivů a zimních barev díky ubrusům výjimečné kvality Garnier Thiebaut.

Francouzská značka známá výrobky ze stoprocentní bavlny s neomezenou životností barev a s krásným designem, který si oblíbila i řada pětihvězdičkových hotelů po celém světě, přichází s novými ubrusy a běhouny.

Novým ubrusům dominují tóny červené a zelená barvy. Tradiční barevná kombinace Vánoc evokuje adventní věnce a vánoční ozdoby. Všechny výrobky navozují hřejivou atmosféru a vzbuzují náladu večera u krbu v zasněžené horské chatě. Díky nepřilnavé a nešpinivé úpravě si užijete pohodu nad zimními lahůdkami beze strachu z nepořádku.

 

 

Značka Garnier Thiebaut má ve Francii dlouhou tradici. Byla založena již v roce 1833, drží si však tempo s dobou a technologickým vývojem. Nové i starší výrobky Garnier Thiebaut najedete na stránkách www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

 

Written by Trendy Age