Pravidelní návštěvníci horského resortu Dolní Morava si již zvykli na velkolepý Grand Opening při příležitosti zahájení nové zimní sezóny. Letošní zahájení však přináší kromě tradičního hudebního a lyžařského opojení také hory novinek. Už v sobotu 15. prosince spouští Dolní Morava smršť zimní horské pohody.

Lyžujte bez limitu celý den za openingovou cenu 100 Kč pro děti i dospělé. Po protáhnutí těla na sjezdovkách se těšte na tři skvělé koncerty v čele s kapelou Mirai. Propadněte skialpu díky testování přímo na svahu a živou diskuzí s odborníky na skialpinismus. Přihlásit se můžete na půldenní túru se zapůjčenou skialpinistickou výbavou, při níž vám zkušený horský vůdce pomůže překlenout počáteční oťukávání s touto zajímavou disciplínou. Zúčastněte se lyžařského závodu pro děti a dospělé a poměřte své schopnosti s ostatními. Otestujte si nejrůznější lyžařské vybavenía zasoutěžte si o luxusní ceny.

 

Závěrečná after party patří Après ski baru Kulaté peklo, kde bude až do ranních hodin hrát Dj Tommy Rich.

Kromě velkolepého zahájení sezóny resort na letošní zimu připravil novinky za více než 200 milionů korun. Letos se poprvé projedete na lyžích ze Slamníku až ke Slonovi po nové sjezdovce Vyhlídková v délce přes 3 kilometry s nádhernými výhledy. Přímo u Stezky v oblacích vás přivítá nová prosklená restaurace Skalka s neuvěřitelnými výhledy. Otevírá se také zbrusu nová půjčovna skialpových setů s pravidelnými výšlapy na skialpech s instruktorem. Cenově zvýhodněné dětské skipasy pro tuto zimní sezonu resort nově prodloužil až do 15 let.

Na Dolní Moravě letos zavládne zimní pohoda. Zjistěte o Grand Openingu víc. Šetřete čas díky nákupu skipasu online a naplánujte si perfektní dovolenou v horském resortu Dolní Morava!

Written by Kateřina Novotná