Hrajte s námi o tři vouchery pro dvě osoby na oběd, během kterého vám bude ležet Praha u nohou! 

Do Prahy se znovu vrací mezinárodně úspěšná a oblíbená atrakce v podobě večeře, obědu či drinku servírovanéhov oblacích, respektive na plošině vyzdvihnuté do výšky padesáti metrů. Dlouho očekávaná atrakce se uskuteční na začátku září v Riegrových sadech na Vinohradech, odkud je nádherný výhled na Prahu. Navíc se vše bude odehrávat uprostřed zeleného parku, což jen prohloubí romantický zážitek.Dinner in the sky, best of-36

Za výjimečností atrakce s názvem „Večeře v oblacích“ stojí propojení hned několika unikátních zážitků. A to adrenalinového napětí, které vyvolává sezení ve volném prostoru zavěšené plošiny, s romantickou atmosférou způsobenou úchvatným výhledem na pražské historické centrum. A to samozřejmě podpoří mimořádný gurmánský zážitek, neboť na plošině bude vařit hned několik skvělých šéfkuchařů.

IMG_6065 kopieHlavní hvězdou prvních tří dnů bude slavný italský šéfkuchař Giulio Terrinoni, vyznamenaný michelinskou hvězdou. Toho pak vystřídá Michal Konrad, nejlepší slovenský šéfkuchař současnosti, který exceluje ve své restauraci Fou Zoo. Třetím šéfkuchařem na plošině bude Josué Vergara z Ekvádoru, velká kuchařská hvězda ze Salcburku, kde pracuje v prestižní restauraci Salieri. Zatímco Giulio bude vařit v italském stylu, slovenský šéfkuchař se nechá inspirovat asijskou gastronomií, zatímco v pokrmech Josué Vergary se objeví dotek Jižní Ameriky.

A jak celá akce bude probíhat? Dvaadvacet hostů usedne kolem prostorného stolu na speciální pohodlná křesla, ke kterým je každý připásán bezpečnostními pásy. Poté je plošina vyzdvižena do vzduchu, kde šéfkuchař servíruje tříchodový oběd.

 

Pokud byste si tedy chtěli vychutnat tento unikátní zážitek, zde je pro vás soutěžní otázka:

Ve kterých dnech se tato akce v Praze letos uskuteční?

Nápovědu najdete zde:

https://trendy-age.cz/vecere-v-oblacich-se-vraci-prahy/

 

Odpovědi zasílejte na adresu info@trendy-age.cz do 26.8.

Vyhrává 200., 400. a 600. správná odpověď.


Written by Trendy Age