Víte o tom, že se blíží Den matek? Poděkujte maminkám za lásku, péči a starostlivost. Potěšit je můžete třeba originálním dárkem ve formě čajového pugétu z Čajové zahrady. Darujte kytici, která se dá vypít!

Sestavte si svůj vlastní čajový květinový mix skvělé chuti a vůně. Vyberte si například Hari Tea Růže & Ibišek. Tento ájurvédský čaj v bio kvalitě spojuje lahodnou chuť a blahodárné účinky. Také Shoti Maa Pieceon Earth najdete v bio kvalitě. Kombinaci Růže & Ibišek doplňují navíc sladké tóny čekanky a fenyklu. Dopřejte mamince jemný zelený čaj s lehkým nádechem voňavého jasmínu v čaji Tea Tang Green Tea- Jasmin. Doplňte jej omamnou kombinací Bezinky & Maliny s rooibosem od značky Great Tea Gardenspadající pod Čajovou zahradu. Dolaďte kytici kombinací Zázvoru & Eukalyptu v zeleném čaji od Great Tea Garden.

Anebo nechte květinu rozkvést přímo v šálku. Díky ručně vyráběným čajovým kuličkám z lístků toho nejlepšího bílého čaje si užijete nejenom chuť, ale i zážitek. Ideální příchuť kvetoucího čaje pro maminku? Sáhněte třeba po Kvetoucí lásce.

Objevujte celý svět lahodných chutí díky produktům v rodinné firmě Čajová zahrada, která se zákazníky už 20 let sdílí radost z šálku kvalitního čaje a kávy.

 

www.cajova-zahrada.cz

www.kava-arabica.cz

 

Written by Trendy Age