Hledáte originální, krásný dárek pro svou kamarádku, ženu svého srdce, dceru, maminku nebo babičku? Pak jistě víte, že překvapit ženu není tak úplně snadné. Chybu však neuděláte, věnujete-li svým milovaným šperk.

Jedinečný a osobní dar udělá radost, ať už jde o narozeninový dárek, oslavu svátku nebo překvapení pod vánoční stromeček. Věřte, že šperk darovaný od srdce dozajista rozzáří pohled každé ženy a vám se dostane zaslouženého obdivu. O to většího, pokud darujete opravdu originální klenot. A právě takovým je minimalistický a elegantní medailonek s krásným názvem „Láska vítězí“ značky Aleyolé. Pozlacený přívěsek lze otevřít a vložit do něj fotku svých blízkých. Jeho nositelka tak bude mít své nejbližší vždy u srdce a při každém pohledu na medailonek Aleyolé „Láska vítězí“ si jistě vzpomene i na toho, kdo jí ho věnoval. A to už přeci stojí za to…

Prim hraje elegance a jednoduchost

Aleyolé, náhrdelník Kaur gold s přívěskem Love Wins, 2490 Kč

Pozlacené šperky Aleyolé jsou navrženy s citem pro detail a vynikají precizním zpracováním. Hodí se pro ženy, které vyznávají jednoduchost a eleganci, ovšem i originalitu. Pokud takovou ženu znáte nebo si naopak chcete udělat radost sama pro sebe, je medailonek Aleyolé „Láska vítězí“ tím pravým. Je totiž velmi elegantní, minimalistický a dokonale zpracovaný. Můžete ho navíc koupit samostatně či se zajímavým náhrdelníkem jako set. Přívěsek stejně jako náhrdelník jsou vyrobeny ze stříbra ryzosti 925 a potažené 18karátovým zlatem. Na medailonku je pak vyrytý slavný výraz „Láska vítězí“, který se doslova stal hitem na internetu během historického boje za rovnoprávnost manželství v USA. Takže je to navíc i skvost s poselstvím.

Synonymum minimalismu

Klenoty Aleyolé jsou známé jednoduchými a zároveň nápadnými šperky pro ženy. Jejich mottem je minimalistické a velmi kvalitní zpracování, které umožňuje, aby se šperky staly součástí každodenního nošení. Šperky Aleyolé tak jistě potrhnou přirozený půvab i styl každé z nás.

 

Medailonek „Love wins“ od Aleyolé stejně i další klenoty jako jsou náušnice, náhrdelníky, náramky nebo prstýnky naleznete v e-shopu  Ornamenti na www.ornamenti.cz.

Written by Jana Veselá