Francouzská značka Garnier Thiebaut přichází s dvěma originálními vánočními kolekcemi. Obě dodávají sváteční tabuli nezaměnitelnou atmosféru a vztahují se k tradicím. Přesto jsou naprosto odlišné. Vyberte si tu svou, která rozzáří váš domov slavnostní náladou.

GARNIER THIEBAUT NOEL ETOILE ROUGE UBRUS 365×175 cm, 9970 Kč

GARNIER THIEBAUT POINSETTIAS VINTAGE PROSTÍRKA 56 X 35 CM, 370 Kč

GARNIER THIEBAUT NOEL ETOILE ROUGE ZÁSTĚRA 76X86 CM 1520 Kč

 

Hlavním motivem kolekce Poinsettias Vintage je vánoční hvězda. V doprovodu cesmíny či jmelí tvoří nezaměnitelnou vánoční kytici. Jako nádherné umělecké dílo se květiny nepravidelně rozprostírají po textilním plátně.

 

 

Kolekce Noel Etoile Rouge kombinuje dvě tradiční vánoční barvy – červenou a zelenou – v originálně pojatém motivu zasněženého lesa. Hluboké výrazné barvy podtrhnou jakýkoliv vánoční dekor a velmi si rozumí se svíčkami. V této kolekci najdete kromě obvyklého běhounu, prostírek či ubrousků také zástěru.

Ubrusy z obou kolekcí jsou vyrobeny ze stoprocentní bavlny a ošetřeny jsou  nepřilnavou a nešpinivou úpravou. Textil si můžete prohlédnout v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Written by Kateřina Novotná