V novém kabátě a s novou energií. Stálice pražského fine diningu využila nucenou přestávku k odkládané rekonstrukci interiérů a nyní opět nabízí svým hostům již tradičně to nejlepší. Ostatně v září oslavila už 27. výročí svého vzniku.

“Přestože náš tým – stejně jako magický výhled na Karlův most – zůstává stále stejný, zastavený čas jsme využili ke zlepšení všech našich služeb: připravili jsme kolekci parádních vín, vybrousili naše nové menu a doladili atmosféru interiéru,” vypočítává změny majitel podniku Nils Jebens. Co tedy můžeme čekat nového?

Na jídelním lístku

Hvězdný šéfkuchař Marek Raditsch připravil zajímavé novinky. Mezi hvězdy nového menu patří timbál z humra s dresinkem z akátového medu, bílého balsamica a pepřem timut či křupavé špenátové taštičky s houbami shiitake a omáčkou z kokosového mléka, kešu a koriandru. Milovníky ryb jistě potěší černá treska marinovaná v misu podávaná s wasabi bramborovým pyré, broccolinou a lanýžovou teriyaki omáčkou. A konkurencí legendárního cappuccina bude kreativní Pavlova s kokosovým krémem, mango sorbetem a maracujovým coulis.

Velkou novinkou je důraz na kreativní prezentaci vegetariánských a veganských pokrmů, neboť v Praze v posledních letech roste počet gurmetů, kteří nejedí maso, drůbež ani ryby. Pro ně Marek Raditsch nachystal řadu překvapení, například lahodné risotto se smrži či chuťově podmanivé červené kari se zeleninou a bazalkou.

 

Nové dominanty

Dalších změn se dočkal interiér designově perfektní restaurace, aby zůstala věrná pověsti místa, jehož styl ostatní často kopírují, ale nikomu se ho nepodařilo zcela napodobit. Jednou z nových dominant hlavního sálu je nádherná vinotéka v podobě vinné zdi, která hostům umožní ochutnat špičková vína a současně potěší jako dokonalá vizuální kulisa. V hlavním sále i na terase u Vltavy potěší nové křišťálové lustry prestižní české společnosti Preciosa.

Přestavbu interiéru dostal na starosti slavný architekt Marko Maio z Portugalska, kterému učarovalo světlo. To se pro něj stalo hlavním elementem a právě rafinovaná hra se světlem bude také jedním z trumfů nového interiéru Kampa Parku.

Užijte si úchvatnou atmosféru i špičkové pokrmy z dílny Marka Raditsche. Světově uznávaný podnik je tu opět pro vás!

 

Written by Trendy Age