Zatoulat se do tichých chodeb uměleckého svatostánku na Seině, vychutnat si aktuální sbírku moderního umění Marka Lewise či středoevropská díla z Maroka a potom si dopřát sklenku pravého šampaňského přímo pod osvětlenou Eiffelovou věží. Večerní let z Paříže do Prahy nebude trvat ani dvě hodiny…

ABS Jets_business jet operator Prague (kopie)Cestování za vzdálenými cíli má mnoho tváří. Autem se sice dostanete všude tam, kam vede alespoň trochu sjízdná silnice, ale po delší době ztrácí i komfortní jízda autem své výhody a kouzlo. Zkuste být trochu nad věcí! S vlastními křídly můžete být i během pár hodin na vysněném místě kdekoli na světě a mít dostatek času a soukromí pro své nejbližší.

Obvykle to začíná telefonátem či emailem. Zavoláte operátorovi svého soukromého business jetu, dohodnete si trasu, necháte si zaslat vlastní jídelní a nápojový lístek, a když se dostanete do hangáru, váš pilot i s celou vaší posádkou vás již očekávají. Společnost ABS Jets, lídr v soukromé letecké přepravě, zabezpečí nejen komfortní cesty na pracovní jednání, ale i výjimečné kulturní nebo sportovní zážitky, lety za vynikající kuchyní či jiný únik od všednosti.

ABS Jets_Prague_Untitled_HDR10-2_no color (kopie)K dispozici je flotila dvanácti letadel a zázemí s téměř 200 zaměstnanci, kteří se starají, aby vše klapalo jako hodinky. Do vzdálenějších míst vede vždy zkratka vzduchem. A to i do lokalit, kam komerční aerolinky vůbec nelétají. Už nemusíte překládat pracovní setkání, dělat kompromisy v plánování a odsouvat vaše blízké či rodinu do pozadí. Čas, který ušetříte při cestování privátním jetem, je to nejcennější, co pro sebe můžete udělat.

S cenou letové hodiny již od 1400 EUR je svět o poznání menší. Pokud cestujete opravdu hodně, můžete si dokonce „koupit i kus letadla“ pro sebe. Při dobře zvoleném financování a profesionální správě vašeho letounu v rukách odborníků vám totiž může vaše vlastní letadlo dokonce i vydělávat. Romantické rande v Paříži, módní přehlídka v Londýně či atraktivní sportovní zážitek v temperamentní domovině Ferrari se stanou sladkým oceněním vaší dřiny.

Společnost ABS Jets se během 10 let působení na trhu ve střední a východní Evropě vypracovala mezi špičku ve svém oboru a stala se synonymem pro privátní létání. S hangáry v Bratislavě a v Praze poskytuje výjimečnou dostupnost pro cesty po starém kontinentě i do celého světa.

www.absjets.com

 

Soukromý business jet

Written by Jakub Machač