Meadows® vonné svíčky se poprvé rozsvítily v roce 2012. Jedná se o první originální český výrobek svého druhu s maximálním využitím lokálních materiálů a ingrediencí. Inspirací jejich vzniku byly voňavé louky a rozkvetlé pěstěné zahrady v Čechách. Základní filozofií firmy je ruční výroba s důrazem na detail.

Svíčka Meadows s vůní Rustic Wood

Kolekce Meadows® je prezentována v unikátním ručně foukaném skle s jedinečnou strukturou, jež při zapálení svíčky propouští magické světlo. Tato struktura dala podobu celé značce, objevuje se znovu na krabičkách i dárkových setech. Tuto více než 100 let zapomenutou formu jsme pro vás objevili ve starobylé české sklárně. Každá z vůní má své charakteristické barevné sklo a dokáže tak přirozenou cestou navodit rozličnou atmosféru vašeho domova.

 

Jedna z nejoblíbenějších stálic kolekce, svíčka Rustic Wood, zalije prostor dřevitou vůní zapáleného krbu. Jemně zemité tóny břízy, vzácných mahagonů a nasládlého hřebíčku probudí vaši touhu, navodí atmosféru uvolnění a před vámi se rozprostře nekonečně dlouhá noc. 

A právě o tuto svíčku v hodnotě 1090 Kč tento týden hrajeme.

 

Soutěžní otázka:

Kolik vůní zahrnuje portfolio Meadows?

Nápovědu najdete zde: Trendy Age: Meadows

Odpovědi zasílejte na adresu info@trendy-age.cz do 19.7.. Vyhrává 253. správná odpověď.

www.meadows.cz

Soutěž je uzavřena, děkujeme za účast všem, kteří nám napsali. Výhru získává Kateřina Tatková.

 

Written by Trendy Age