Naplánovat ideální schůzku nebývá lehké. Dobrým jídlem ale většinou nešlápnete vedle, zkuste tedy pozvat partnera třeba na oběd. Pokud ho uvaříte sami, určitě máte body navíc, plánování si tak ale vůbec neusnadníte. Rozhodnete-li se pro posezení v restauraci, zkuste být alespoň originální a využijte všeho, co vám léto nabízí. Jednou z možností je třeba stále oblíbenější piknik. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří vám jej připraví a vy si můžete pouze užívat pohodu.

Restaurace Barbar_exterier 2

V restauraci Barbar si můžete objednat plný piknikový koš. Sami si vyberte, co vám do něj kuchaři připraví. Volit můžete z menu, které restaurace mění každé dva týdny. Nebo si dejte něco z pestré obědové nabídky. Ta vždycky obsahuje skvělé polévky, dezert a salát, většinou i nějaký burger s domácí bulkou, tataráček, slané palačinky nebo třeba steak. V Barbaru kuchaři nejraději pracují s tím, co je zrovna v sezóně, a podle toho vypadá i menu. Do koše vyberte od každého něco a určitě si pochutnáte.

Restaurace Barbar_exterier

 

Před schůzkou si koš vyzvedněte a doneste na vybrané místo. Restaurant Barbar se nachází na Malé Straně, takže se k pikniku nabízí třeba Petřín nebo Kampa. A kdyby vám počasí překazilo plány? Nenechte si zkazit den a využijte útulné atmosféry restaurace v centru Prahy. Objednejte si nějaký dobrý míchaný drink a užijte si chvíle s těmi, které máte rádi.

 

 

Written by Jana Veselá