Oslava 110. narozenin Jiřího Voskovce a Jana Wericha ve čtvrtek 18. června od 16 hodin je jednou z prvních akcí, kterou hostí nový Pop-up Music Store Supraphonu na Jungmannově náměstí v Praze. Na Jana Wericha zavzpomíná znalec jeho života a tvorby Karel Koliš, součástí odpoledne bude také malý koncert Miroslava Palečka a křest jeho CD Ježkárny.

popupmusicstoresupraphon-3187

Na oslavu V+W 110 let jsou srdečně zváni všichni příznivci legendární dvojice. Na počest jubilea připravil Supraphon speciální slevovou akci – od 8. 6. do 20. 6. budou v Pop-up Music Store Supraphonu v prodeji všechny tituly Voskovce a Wericha s 30% slevou.

Nejstarší domácí hudební vydavatelství bude po téměř čtvrt století opět prodávat své nahrávky na LP, CD a DVD ve vlastním obchodě – a to v kubistickém Hudebním domě Schlögl na Jungmannově náměstí 17 v Praze 1.

prodejna-supraphon-2015Koncem května na této adrese Supraphon otevřel svůj Pop-up Music Store, který je v provozu ve všední dny od 10 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 15 hodin až do začátku prázdnin, kdy odstartuje rekonstrukce prostor pro značkovou prodejnu. Ta by měla zákazníky přivítat letos na podzim. V Pop-up Music Store Supraphonu si mohou posluchači doplnit své sbírky o vybrané katalogové tituly v rámci speciálních kampaní za výhodné ceny a k dispozici jsou i zásadní novinky vydané Supraphonem v poslední době.

Written by Jakub Machač