Časová flexibilita, školení, férový plat, ale i týmový duch v úklidové oblasti, právě to slibuje český online start-up LidskáSíla.cz dámám na úklid. Aktuálně firma zaměřená na propojení dam na úklid se zákazníky hledá nové pracovníky. Do dvou let chce start-up zaštiťovat až 2000 profesionálů ve službách.

LS_skoleni_damy_nabor (16)Jistota, že dámy na úklid jsou schopné, školené a dobře zaplacené? Sympatičtí lidé, které jejich práce baví? Přesně tak funguje český start-up LidskáSíla.cz. Zakladatelé sázejí na kvalitní výběr, pohovor a školení, budování vztahů, uctivé chování i nadprůměrný výdělek v oboru.

„Naše dámy mají svobodu v přijímání nových úklidů. Nejsme žádní novodobí otrokáři, chceme, aby se na úklid cítily dobře. Snažíme se je všemožně podporovat a chovat se k nim s úctou, zajímat se o ně abychom byli jeden tým a dámy byli spokojené,“ komentuje pracovní podmínky Michaela Somolová, provozní ředitelka LidskáSíla.cz.

Hledají se maminky i ženy 45 plus

Nejvíce žádané jsou sestřičky se svou přirozenou starostlivostí a pečlivostí či třeba zkušené dámy od 45 let, které hledají nenáročnější práci. Dále třeba maminky na mateřské, které ocení flexibilitu práce i přivýdělek k rodičovskému příspěvku a mají třeba rády komunitní akce, které pro ně start-up pořádá.

LS_skoleni_damy_nabor (13) „Jsem mladá aktivní maminka, která má mnoho zálib a zájmů. Jsem svá a ráda jsem svým pánem, díky LidskáSíla.cz mám dost času na své děti, zájmy i na svého muže. Mohu svou práci dělat tak, jak jsem zvyklá a když si s něčím nevím rady, vždy se mohu spolehnout na celý tým, který je mi k dispozici,“ hodnotí práci například dáma na úklid Andrea Zlesáková.

Podle zakladatele a ředitele LidskáSíla.cz Roberta Vojáčka aktuálně nabírají posily nejvíc skrze náborové portály či přes doporučení. „Dámy si mohou flexibilně navolit rozvrh, který úklid přijmou, určit i dle lokality, kde budou uklízet. Školíme je, snažíme se je všemožně podporovat a chovat se k nim s úctou, zajímat se upřímně o ně abychom byli jeden tým a dámy byly spokojené,“ říká.

LidskáSíla.cz sází hlavně na vztahy

LS_skoleni_damy_nabor (1)Jako interní podporu má firma vlastní blog, volí dámu měsíce, mají komunitní kanál na facebooku, interní časopis, aplikaci pro dámy, aby jednoduše věděly, kde a v kolik pracovat. V aplikaci mají úklidový profesionálové kupříkladu pohromadě všechny úklidy a také umí naplánovat trasu včetně spojů MHD. Start-up má nejen podporu jak pro zákazníky, ale právě i dámy. Dále také SOS dámu na úklid, když některá z pravidelných pracovnic onemocnění, cvičí společně třeba yogu a vzájemně se podporují.

Každou posilu v úklidu si zvou zakladatelé na osobní setkání a následně absolvuje školící program. Intenzivně se snaží o sjednocení kvality, kterou přímo v praxi prověřují kontrolou úklidu. Školení probíhá každý týden a zahrnuje jak úklid, tak komunikaci se zákazníkem a práci se systémem.

LidskáSíla.cz nabízí 110 korun na hodinu. Funguje v Praze a v Brně a plánuje expanzi do dalších měst. Do dvou let je cílem dosáhnout 100 tisíc hodin úklidu po celém Česku společně s doplněním dalších služeb, které jsou v domácnostech žádané.

Více na https://lidskasila.cz/nabor.

 

 

Written by Jana Veselá