Pokud se chystáte na příjemnou podzimní procházku Prahou, naplánujte si zastávku na oběd či večeři v hotelu Hoffmeister pod pražským hradem. Je to pětihvězdičkový butikový hotel s dlouholetou rodinnou tradicí, inspirovaný romantikou a klasikou staré Prahy.

IMG_1700_1_2_terasa2

Centrum Prahy a všechny její historické památky – Staré Město, Pražský hrad a Karlův most jsou dostupné příjemnou procházkou. Všechny pokoje a suity jsou situovány v několika propojených budovách, což je charakteristickým rysem architektury butikových hotelů.

hoff2-11Restaurant Ada hotelu Hoffmeister nabízí moderní evropskou kuchyni ovlivněnou moderními trendy životního stylu. Lahůdky vznikají pod dohledem šéfkuchaře Jiřího Svobody, který s sebou přinesl nové gastronomické trendy, řídící se moderním životním stylem.

„Pravidelně sleduji moderní životní styl a dle požadavků hostů měním nabídku svých jídel. Suroviny vybírám dle sezonnosti, tím se zajistí jejich čerstvost a vysoká kvalita. Stejně tak sleduji i zdraví prospěšné složky pro udržení dobré kondice. Mám rád nové technologie při úpravě potravin a vždy se věnuji zásadám správné výživy. Mým cílem je vytvoření zdravé zážitkové gastronomie, která přinese požitek nejen z konzumace jídla, ale i pocit trendy životního stylu,“ vysvětluje šéfkuchař Jiří Svoboda.

 

 

hoff2-13A na co se můžete těšit? Nahlédněme do nového menu, najdeme zde třeba:

  • Tartare z tuňáka se salátkem z mořských řas wakame a wasabi pěnou
  • Filátko ze sivena na lůžku z vodnice a zelené čočky s estragonovou omáčkou
  • Panenka z přeštického čuníka s pohankou, mangoldem a omáčkou z hrubozrnné hořčice
  • Čokoládové suflé s malinovou omáčkouPravidelné speciální nabídky, které se tvoří dle gastronomického kalendáře.
  • Nechybí ani pravidelné speciální nabídky, které se tvoří dle gastronomického kalendáře, a snídaňové menu obohacené o bio produkty regionálních dodavatelů.

 

Restaurant Ada

Written by Kateřina Novotná