Ethnic, Comics Red, Comics Yellow, Lord, Camouflage, Navy… Nový Fiat 500 se oblékl do šesti originálních outfitů. Do 30. listopadu se výhradně na ZOOT.cz mohou registrovat zájemci o některý z unikátních  modelů Fiat 500 „Second Skin“ a samozřejmě i o bezplatné testovací jízdy.

2

Prvních 70 zájemců získá voucher na nákup na ZOOT.cz v hodnotě 500 Kč. Díky spolupráci značky FIAT a největšího českého online obchodu s módou ZOOT.cz si na ZOOT.cz nyní pořídíte nejen šaty, boty a všechny potřebné doplňky ve vašem oblíbeném módnímu stylu, ale konečně i auto, které s ním dokonale souzní!

fiat500ethnicNejste si jistí, která barva a vzor vám budou nejvíc slušet? Vyzkoušejte si klidně všech šest stylových kombinací. Například Fiat 500 Ethnic s nepřehlédnutelným geometrickým vzorem inspirovaným uměním přírodních národů stylistka ZOOTu doporučuje těm, kdo chtějí vzbudit pozornost i v džungli velkoměsta. Milovníci jasných barev a veselého designu by měli usednout do Fiatu 500 Comics Red či Yellow, tenhle komiksový převlek navazuje na inspiraci modelu 500 popkulturou. Odvážný motiv Fiatu 500 Lord podle zkušené stylistky potěší všechny, kteří odmítají dělat kompromisy mezi vytříbeným stylem a rafinovanou neformálností.

 

fiat500comicsredKultovní Fiat 500 naplňuje renomé ikonického vozu, odrážejícího proslulý italský cit pro módu a design. Když se v roce 1957 poprvé představil světu, stal se díky atraktivním zakulaceným tvarům, malým rozměrům a skvělé ceně rázem hitem – prodáno bylo přes 3,8 milionů exemplářů! O padesát let později, v roce 2007, slavil Fiat 500 v modernizované verzi velký comeback. Po osmi letech a 1,5 milionech prodaných kusech je tady nový Fiat 500 – odvážný, svůdný, disponující více než 1 800 inovacemi, o 20 % bezpečnější a stále věrný nezaměnitelnému stylu pětistovky.

 

 

Fiat 500

Written by Jakub Machač