Léto je na dosah, počasí nás dovede krásně ohřát a chuť na dobrou limonádu nebo koktejl je stále častější. Ty letní varianty mohou být plné svěžího šťavnatého ovoce, třpytivého ledu a pestrých barev – vše záleží jenom na nás! Máme tu pro vás pár tipů a nápadů, jak na to, od ovocných čajů, přes pramenitou čistou vodu, až k lehkému ovocnému mojitu. Nechte se inspirovat a ochutnávejte s námi!

Active drink 3

 

 

 

Zažijte nezapomenutelnou chuť opravdového bubble tea, novinky od Bubbleology – značky, jenž získala ve Velké Británii ocenění v kategorii „Uvedení nového produktu za rok 2011“. Bubbleology je v České republice jediným bubble tea, který se drží britského konceptu a originální receptury produktu a postupu přípravy. Stačí jednou ochutnat a poznáte rozdíl.

 

 

 

 

Máte rádi mojito? Ochutnejte to melounové!

Do mixéru vložte meloun a rozmixujte. Do sklenice si připravte nakrájenou limetku, mátu, cukr, rozmačkejte a zalijte melounem. Po okraj sklenice nasypejte drcený led, přilijte rum a dolijte sodou. Na sklenici naaranžujte srpek melounu a dozdobte snítkou máty.

 

 

 

 

Svět není černobílý. Cola není jen hnědá. Život je změna! Yellow Cola přináší novou chuť, barvu i energii. Vyzkoušejte tuto osvěžující novinku a oslavte léto limonádou plnou slunce! Pokud rádi zkoušíte nové chutě, můžete to být právě vy, kdo mezi prvními ochutná nový colový nápoj s bublinkami a obsahem kofeinu.

 

 

 

 

 

Pramenitá voda Rajec je nyní dostupná v novém obalu – skleněné lahvi 0,75 l. Po dvou letech kreativní práce se podařilo vyvinout ideální lahev pro „vodu patentovanou přírodou“. Inspirací se stala bájná Rajecká dolina s majestátným vrcholem Kľak, krásnou a divokou řekou Váh. Sklo s modrými odlesky dává Rajci atraktivní vzhled a na stole se skvěle vyjímá. Harmonickou chuť v každém doušku tak provází nevšední vizuální zážitek.

 

 

 

 

Toniky Thomas Henry najdeme nejen v klasické variantě, ale také jako jedinečné toniky z bezinek a třešní, zázvorové pivo a limonády s příchutí grapefruitu či manga. Namíchejte si třeba koktejl Pink Ink:

Vinnou sklenici naplňte zhruba do poloviny ledem, ginem Greenall`s a promíchejte barovou lžící. Přes barovou lžíci přilijte Thomas Henry Cherry Blossom Tonic a přidejte trs máty. Do narůžovělého drinku se zamilujete.

Written by Jana Veselá