Není skvělejšího lyžování než na sluncem zalitých sjezdovkách a při příjemných teplotách! Jarní sluneční paprsky člověka přímo omámí. Harmonické doznívání zimy na horách spojené s pohybem na jarním sněhu a relaxací v kvalitním wellness hotelu – to je odpověď, kam na jarní dovolenou.

Jaro je ideální doba pro aktivní dovolenou, která synergicky spojuje sport a wellness. Váš zcela osobní program dovolené doplní v mnoha horských střediscích nejrůznější sportovní a kulturní akce – ať jsou to soutěže v lyžování nebo na snowboardu, večerní lyžování při umělém osvětlení, výlety probouzející se jarní přírodou na běžkách nebo pěšky nebo i hudební koncerty na sněhu – zkrátka je z čeho vybírat.

Takový pobyt na horách v Rakousku a Jižním Tyrolsku slibuje rakouská skupina Best Wellness Hotels Austria. Většina těchto hotelů se nachází ve vyšších alpských oblastech, kde sníh vydrží na svazích až do konce dubna nebo dokonce do května.

csm_HOS-160110-6086_1316798854

Sjezdy z horských vrcholů do údolí, kdy lyžař pod vrcholkem ještě zažije prašan a sjíždí do firnových polí, patří k nejkrásnějším jarním zážitkům. Takové podmínky najdete ve většině tyrolských údolí a ve vyšších polohách v Salcbursku a Karutanech.

Vital aging

Proč nespojit jarní dovolenou s kvalitním odpočinkem na horách v jednom z hotelů skupiny Best Wellness Hotels Austria Wellness Hotels Austria v Rakousku nebo Jižním Tyrolsku? Dopřejte si například očistnou kúru po zdlouhavé zimě. Hotely nabízejí nejrůznější procedury, které vaše tělo nabijí novou energií a pokožku opět rozzáří. Můžete si vybrat mezi celou řadou speciálních peelingů, koupelí, masáží a zábalů. Kosmetická oddělení používají vybranou kosmetiku a kosmetičky zvolí pro váš druh pleti to nejlepší.

 

Jarní paušální nabídky

Hotely připravily pro závěr lyžařské sezóny celou řadu zajímavých balíčků s bohatým programem.

Velikonoce v hotelu Übergossene Alm 

Sjezdovky zde začínají přímo u dveří hotelu. Zimní lyžařská oblast Hochkönigs Winterreich se svými středisky Maria Alm, Dienten a Mühlbach, leží uprostřed největšího rakouského lyžařského regionu Skiverbund Amadé. Přímo v hotelu samotném lze vypůjčit i zakoupit lyžařské vybavení i vybavení pro snowboarding.

7 nocí včetně skvělé celodenní stravy, voucher do lázní Hochkönig v hodnotě 250,- eur na masáže a procedury, sportovní program, relax v nové zážitkové sauně Hochkönig, velikonoční galavečeře pro gurmety …

Cena: od € 1240,- na osobu a týden

www.bestwellnesshotels.cz/uebergossenealm.at

 

Lyžování na ledovci s hvězdami – Wellness-Hotel STOCK resort 

Rakouská lyžařská legenda Hans Enn vás během tohoto týdne bude doprovázet na sjezdovkách a svým šarmem a pedagogickými schopnostmi z vás udělá hvězdu sjezdovek. Pět noclehů včetně špičkového lyžařského programu s Hans Ennem a oběma lyžařskými hotelovými instruktory, každodenní trénink ve fitness centru pod vedením Hanse Enna, 4denní skipass, 1x sportovní částečná masáž (25 minut) a ochutnávka vína.

Termín: 15.03.2015 – 20.03.2015

Cena: od 1.220,- € za osobu – podle zvoleného pokoje

www.bestwellnesshotels.at/stock

více na: www.bestwellnesshotels.cz

 

Začátek jara v Rakousku

Začátek jara bývá na horách nejkrásnější
Začátek jara bývá na horách nejkrásnější
Prodlužující se dny dovolí i delší lyžování
Prodlužující se dny dovolí i delší lyžování
Když přichází mlha...
Když přichází mlha...
Po náročném dni se můžete usadit ve stylové čítárně...
Po náročném dni se můžete usadit ve stylové čítárně...
Kulinářské zážitky v Rakousku nezklamou
Kulinářské zážitky v Rakousku nezklamou

Written by Natascha Kames