Gastronomická novinářka, televizní kuchařka a písničkářka Karolína Kamberská přichází letos na podzim s další kuchařskou knihou Každý den je svátek.

Zaměřuje se v ní na sváteční recepty, které ale můžete snadno využít kdykoli ve všední den, když se vrátíte v podvečer domů unavení po náročném dni. Karolíniny návody jsou totiž praktické a vařit podle nich zvládnou i začínající kuchařky a kuchaři. Takže vám po jídle zůstane ještě dost času a energie na procházku nebo dlouhé povídání u vína…

Všechny Karolíniny předchozí kuchařky –Karolína, domácí kuchařka (2014),  Štěstí z kuchyně (2015)  a  také třetí kniha (2016) – se staly bestsellery. Čtenáři oceňují nejen srozumitelné podání receptů a autorčiny vtipné postřehy v textech, ale i krásné fotografie. Ty jsou i v případě nové knihy dílem osvědčené party profesionálů, s nimiž Karolína pracuje už od své první kuchařky. Zmiňme hlavně fotografku Silvii Kolevovou, dekor stylistku Terezu Beránkovou či food stylisty Honzu Bušinu, Davida Bureše, Blanku Kardovou a Editu Paulusovou. Redakci publikace měla na starost zkušená editorka Jitka Rákosníková.

Hrajeme o dva výtisky knihy Každý den je svátek a soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje třetí, tedy předposlední kuchařka Karolíny Kamberské?

Nápovědu najdete zde: https://trendy-age.cz/soutez-kucharku-karoliny-kamberske-jidlo-jako-vasen/

Odpovědi zasílejte na info@trendy-age.cz do 14. 11., vyhrává 79. a 250. správná odpověď.

 

Written by Trendy Age