Ještě to bude trvat nějakou chvíli, než si budeme moci otevřít okna a vpustit domů voňavý jarní vzduch. Zapálit si večer u posezení s přáteli nebo u televize svíčku plnou vůní je rituál, který baví hodně z nás. Pokud ale se pro něj rozhodnete, nepodceňte výběr svíčky. Zvolte vždy některou z těch, které obsahují přírodní a prvotřídní vůně.

 

Parfum_de_Maison_2

 

Neopakovatelný design černých skleněných dóz Baldinini, v nichž jsou usazeny kvalitní svíčky plné aróma, se stane okrasou vašeho domova. Sklenice s elegantním víčkem jsou navrženy tak, aby už na první pohled na sebe upoutaly hodnotným zpracováním a dodaly záři svíček maximální uvolňující vyznění.

 

 

Parfum_de_Maison_1

 

 

Variaci čtyř vůní – levandule, vanilky, dřeva a jantaru – doplňují tří velikosti svíček v dózách. Lákavou je však i samostatná bílá svíčka vyvedená v jednoduchém moderním tvaru hmotného kvádru.

Cena: od 2380 Kč

www.baldinini.cz

 

 

Essentials Serik

Milujete vůni hyacintů, šeříků nebo magnolií a chcete si tyto nezaměnitelné vůně jara vnést do svých domovů nejen ve formě kytiček, které brzy zvadnou, ale něčeho trvalejšího? Vyzkoušejte jarní vůně nejstarší americké svíčkařské značky Candle-lite.Vybírat můžete z několika vonných řad, které se liší designem i cenou, ale mají jedno společné: prvotřídní, trvalé a intenzivní vůně.

Svíčka Šeříkový květ voní jako čerstvě nařezaná kytice šeříku přímo ze zahrady! Jarní květy jsou osvěženy orosenou zelení a čerstvým vzduchem.

Cena: od 199 Kč

www.candle-lite.cz

 

hros79520candle-05

 

Další značkou, u které můžete hledat kvalitní a dlouho hořící interiérové svíčky, je Crabtree & Evelyn.Anglická značka s kosmetikou a delikatesami má ve své nabídce mnoho jedinečných bytových difuzérů, parfémovaných svíček, interiérových sprejů i vonných papírů do zásuvek a šatníků.

Cena: 950 Kč

www.crabtree-evelyn.cz

Written by Jana Veselá