Pokud hledáte luxusní dárek, nebo si sami rádi sednete se sklenkou prémiového rumu, máme pro vás dva tipy, které nezklamou.

Bandita Black

je tříletý Navy rum o síle 50% alkoholu. Rum je dochucený tradičním kořením latinské Ameriky vanilkou a skořicí. Pro dosažení lahodné chuti byla v rumu macerována po dobu 72 hodin čerstvě upražená káva, která dává rumu nádherně tmavou barvu.

Cena: 485 Kč

 

El Comandante Reserva Exclusiva

je ideálním blendem panamských rumů. Rumové reservy zrají po dobu minimálně 7 až 20 let v sudech z amerického bílého dubu. El Comandante se vyrábí v rumérii Hacienda San Isidoro v provincii Herrera centrální části Panamy. Lokalita je unikátní pro své klimatické podmínky. Díky konstantní teplotě a tropickému klimatu získává El Comandante Reserva Exclusiva svou vyváženou chuť. Rumerie funguje již od 30. let minulého století a stále udržuje zásobu 50ti a více letých reserv, které využívá pro výrobu limitovaných edicí. Pro rum El Comandante Reserva Exclusiva je typická příjemně nasládlá karamelová chuť v kombinaci s nugátem a dotekem slámového vína. Ve vůni naleznete zřetelné stopy ořechů, hořké čokolády a zralých višní.

Cena: 799 kč

http://www.bartida.cz

Written by Trendy Age