Meadows® vonné svíčky se poprvé rozsvítily v roce 2012. Jedná se o první originální český výrobek svého druhu s maximálním využitím lokálních materiálů a ingrediencí. Inspirací jejich vzniku byly voňavé louky a rozkvetlé pěstěné zahrady v Čechách. Nyní je ale znají dobře i ve světě.

S expanzí do zahraničí se komunikačním jazykem vedle češtiny stává také angličtina, naskytl se tedy vhodný okamžik značku posunout o krok dál. Změna v komunikaci staví do hlavní roli vůně a sklo, obal bude vše jemně doplňovat.

 

 

„Chceme ovlivnit všechny smysly zákazníka. Produkt je voňavý, bude na první pohled krásně prezentovaný, po jeho rozbalení s e zákazník dotkne jedinečného česk ého skla,“ říká Vladimíra Fremuthová, zakladatelka a kurátorka vůní Meadows.

 

Kolekce Meadows® je prezentována v unikátním ručně foukaném skle s jedinečnou strukturou, jež při zapálení svíčky propouští magické světlo. Tato struktura dala podobu celé značce, objevuje se znovu na krabičkách i dárkových setech. Tuto více než 100 let zapomenutou formu jsme pro vás objevili ve starobylé české sklárně. Každá z vůní má své charakteristické barevné sklo a dokáže tak přirozenou cestou navodit rozličnou atmosféru vašeho domova.

Kde si Meadows můžeme koupit

Svíčky se prodávají ve vybraných designových obchodech a v obchodech, které nabízejí

interiérové doplňky. Vlajkové obchody jsou Kingsbridge a Potten Pannen.

Nechybí ani internetový obchod www.meadows.cz, kde najdete i kompletní seznam prodejen.

 

Written by Jana Veselá