Luxusní parfemované svíčky Meadows mohou být skvělým dárkem pro každého, kdo ocení provoněný prostor a příjemné teplé světlo. Kolekce Meadows® je prezentována v unikátním ručně foukaném skle s jedinečnou strukturou, jež při zapálení svíčky propouští magické světlo.

SONY DSC

Cena dárkové sady 6 svíček je 2390 Kč

Tato struktura dala podobu celé značce, objevuje se znovu na krabičkách i dárkových setech. A samozřejmě nechybí ani v nové kolekci, která se rozšířila o  dárkovou sadu šesti svíček. V ní najdete vůně Cashmere, Rose, Blackcurrant Leaves, Ginger Tea, Nightfall, Rustic Wood.

 

Pokud máte raději difuzéry, i pro vás je tu novinka: právě o ně totiž nově rozšířila svou nabídku kolekce Meadows. Elegantní ručně foukaná nádoba je opět dílem českých sklářů. Černobílá minimalistická kombinace se bude vyjímat v každém interiéru. Intenzivní vůně provoní prostor na dlouhých 12 měsíců.

SONY DSC

Cena difuzéru je 1990 Kč

Kolekce zahrnuje tři hřejivé vůně inspirované večerem – Vesper, Midnight a Full Moon a navazuje tak na loňskou kolekci vonných svíček. Full Moon vnese do vašich domovů hřejivou atmosféru, kterou v sobě ukrývá rafinovaná kombinace světlé kůže a sofistikovaných tónů vzácných dřevin se smyslně sladkým medem. Vůně Midnight pokouší vaše smysly o magické půlnoci mystickou vůní kadidla s pikantním akcentem skořicové kůry. Svěží vůni pinií provází hřejivý dotek jantaru. Vesper pak přináší dokonalý večerní koktejl plný klidu a ticha. V něžném objetí tmy k vám rovnou z noční oblohy prýští záře prvních hvězd provázená sladkými tóny vanilky. Harmonický celek dotváří pronikavá vůně cedru v kombinaci se smyslným santalovým dřevem v jedinečném kontrastu s divokou feferonkou.

Jaká varianta se hodí právě pro vás?

Written by Jana Veselá