Překvapte v létě své kamarády, rodiče, partnera nebo partnerku a uspořádejte piknik v centru Prahy. S přípravami si nemusíte dělat starosti, o skvělé jídlo se postará restaurace Barbar. Tam si můžete piknikový koš objednat.

Restaurace Barbar - piknik

Předem si ho zamluvte a z jídelního a nápojového lístku vyberte, které z čerstvých dobrot vám mají kuchaři zabalit. Restaurace mění menu každé dva týdny, to obědové každý den, takže můžete celé léto ochutnávat něco nového.

Barbar Restaurant_exterier 2Vždy se ale můžete spolehnout, že to budou pokrmy z čerstvých sezónních surovin. Vyberou si děti, masožrouti, vegetariáni i milovníci sladkého. K jídlu si určitě nezapomeňte nechat přibalit i víno nebo pivo a domácí limonády. Když máte objednáno, stačí si piknikový koš vyzvednout na Malé Straně, kde restaurace sídlí. K účtu si připravte ještě 1000 Kč jako vratnou zálohu, kterou dostanete zpět hned, jak ještě ten stejný den koš v pořádku vrátíte. A pokud přemýšlíte nad ideálním místem, vzhledem k lokalitě se sama nabízí krásná procházka na Kampu nebo romantické posezení na Petříně.

Barbar Restaurant_interier 3

 

 

A když se večer ochladí, můžete vrátit koš a zůstat sedět nad sklenkou vína v útulném prostředí restaurace.

Stůl nebo piknikový koš si zarezervujte na čísle +420 257 312 246. Na nové menu se vždy nezapomeňte podívat na www.bar-bar.cz nebo na Facebook.

Written by Jana Veselá