Sneakers fanatici se konečně dočkali. Praha se 24. října zařadí vedle New York City, Londýna nebo Paříže po bok světových metropolí, kde se uskuteční velkolepé setkání sneakers fans Teniskology. Největšímu prodejnímu veletrhu tenisek ve střední Evropě propůjčí své monumentální prostory Vinohradský pavilon, aby se na ploše 2500 metrů čtverečných představily zásadní sneaker brandy.

 

DCIM-13Poprvé v historii se na jednom místě “utkají” adidas, Nike, Reebok, Puma a Converese. K prvním 2000 zakoupených tenisek navíc zákazníci obdrží originální snapback zdarma. Spolu s nimi se na sneakerheads chystá dalších téměř 30 značek a 11 hodin originálního programu.

DCIM-16Těšit se můžete na privátní show, výstavy & instalace, workshopy a další překvapení. Svá speciální vystoupení už si připravují například Dan Bárta & beatboxer en.dru, hvězda rapové scény Vladimir 518 nebo jeden z nejzajímavějších hudebních projektů součanosti, dvojice VR/Nobody.

Pokud snad někoho na chvíli tenisky omrzí, má možnost se nechat třeba potetovat v pop-up studiu 33 Street Tattoo Shop, nebo si na baru namíchat Teniskology koktejl.

Unikátní event pro milovníky tenisek chystá také dárky – o krabice plné bot je možné soutěžit již nyní na Instagramu, o další dárky pak přímo na místě díky Snapchatu, viz  teniskology.com/news/instagram-soutez/

Pro ty, kdo se na festival teniskové kultury nedostanou, je tu živé streamování, a to hned skrze dva kanály. Své studio v Pavilonu postaví Rádio Spin a Youtube.

Vstup na Teniskology je ZDARMA – stačí se jen zaregistrovat na webu www.teniskology.com.

Written by Jakub Machač