Bali Beauty přináší ženám krásu z Bali. Jsou to šperky, které zdobí, inspirují a posilují na cestě za sny. Touha každé ženy je být milovaná a šťastná a nabídka Bali Beauty z toho vychází a podporuje v ženách jejich jedinečný půvab.

54

Koncem listopadu 2016 představí Bali Beauty novou kolekci šperků značky Ananda Soul, nazvanou Dharma. Designérka a zakladatelka značky Ananda Soul – Christina Zipperlen, původem Němka, ve svých kolekcích jemně a citlivě propojuje tradiční kulturu Bali a řemeslnou zručnost místních obyvatel s technologií a marketingem „západu“. Ananda Soul (= stav blaženosti duše) nabízí luxusní, ručně vyrobené šperky, které oslavují ženskost, vznešenost a jedinečnost. Jsou prostoupené vibrací drahokamů a polodrahokamů vysoké kvality a každý šperk je požehnaný tradičním balijským rituálem hojnosti a prosperity.

all-soulsmiles-highSpolečnost Ananda Soul, založena na etické a ekologické výrobě a spravedlivém obchodu, finančně podporuje vzdělání a zajištění obživy dětem z ulice a jejich matkám v komunitním centru v projektu proti obchodování s dětmi. Každý zákazník tedy podpoří určitým podílem z ceny šperku tento charitativní projekt.

9Nová kolekce nazvaná Dharma (= soulad bytí s božským, tvořivým principem) je velmi ženská, jemná, vhodná pro každodenní nošení ať samostatně nebo v kombinacích s jinými šperky. Posláním celé kolekce je sebeuvědomění a sebevyjádření krásy každé ženy. Stříbrné šperky ryzosti 925 jsou u poloviny kolekce zlaceny 22 karátovým zlatem. Z kamenů převládá růženín, citrín, akvamarín, ametyst a modrý topaz.

41Každý šperk nese poselství – jméno – a snahou designérky je vytvořit v jeho duchu symbolickou kompozici volbou krystalů, tvaru či ornamentu na šperku.

Balení šperků do hedvábného pouzdra s přiloženou afirmační kartičkou, pro náš region neobvyklé, zákaznice jistě mile překvapí a potěší.

Zákaznicí a majitelkou šperků, které nabízí Bali Beauty je aktivní, vědomá žena, která se umí radovat a milovat, naplňuje svoje sny a žije každým okamžikem!

www.balibeauty.cz

 

Written by Kateřina Novotná