Komplex tří lázeňských budov Svoboda, Margareta a Palladio uspokojí nejširší okruh zájemců o kvalitní ubytování a lázeňskou péči. Vyniká unikátní polohou na kraji lesoparku, odkud je však lázeňská promenáda a zpívající fontána vzdálena jen pár kroků. Svěží a moderní soubor lázeňských staveb je ideálním místem k ozdravnému pobytu nejen jednotlivců, ale i rodin s dětmi nebo seniorů.

01_svoboda_hotel-kopie

Díky propojení malebných lázeňských budov menší krytou promenádou vznikl rozsáhlý tříhvězdičkový ubytovací a lázeňský komplex se 123 pokoji. Hosté si mohou vybrat ze tří kategorií: Komfort, Standard a Suite s vanou nebo sprchou, televizí, minibarem, sejfem a telefonem. Nachází se zde také společenská místnost s televizí, knihovnou, billiardem a dětským koutkem. Přirozené je WiFi připojení zdarma.

32_svoboda_mineral-bath-kopieLéčebné procedury se odehrávají v Palladio Spa Centru, které prošlo nedávno rozsáhlou rekonstrukcí. Díky ní bylo poskytování komplexní lázeňské léčby obohaceno také o bezbariérový přístup a rozšíření počtu van. Vedle ordinace lékařů s 24 hodinovou pohotovostní službou a službou zdravotní sestry naleznou hosté v Palladio Spa Centru léčebné procedury založené na využití ozdravné síly přírodních zdrojů. Nachází se mezi nimi například suché plynové koupele CO2, slatinné zábaly, různé druhy masáží, elektroterapie, rehabilitace a další široké spektrum léčebných procedur. Nechybí ani minerální koupele z Lesního pramene, který je sveden přímo do hotelu a využívá se i k pitné kúře.

19_svoboda_restaurant-carlton-01-kopieK příjemné pohodě hostů komplexu přispívá rovněž vynikající kuchyně a prostředí stylové restaurace Carlton, v které si hosté vyberou z celé škály pokrmů české a mezinárodní kuchyně. Pochopitelně nechybí ani nabídka dietních menu. Kromě servírovaných obědů se snídaně a večeře podávají formou bohatého bufetu a k dispozici je rovněž salátový bufet.

03_svoboda_corridor-kopieMilé a klidné prostředí s laskavým personálem ocení jistě i senioři, například v rámci balíčku Týden zdraví pro seniory. Obsahuje kromě ubytování s polopenzí také masáž, minerální koupel, suchou plynovou lázeň CO2 a další procedury. V balíčku je rovněž zahrnuto základní lékařského vyšetření, nepřetržitá zdravotní pohotovostní služba a také volný vstup do bazénu s vířivými proudy, saunou a sanariem v Grandhotelu Pacifik.

V nabídce Spa hotelu Svoboda jsou však i další balíčky, které nabízí revitalizaci celého organismu pro zájemce z takřka všech věkových skupin. Stačí si jen vybrat.

 

Written by Jana Veselá