Hrajte s námi o dvě vstupenky  v hodnotě 2000 Kč na Galadegustaci festivalu Prague Wine Week!

Tento svátek skvělého vína se bude konat ve čtvrtek 2. února 2017 od 16 do 20 hodin v Jalta Boutique hotelu na Václavském náměstí v Praze a  představí se zde pouze medailisté Prague Wine Trophy.

Letos to bude 89 vinařství a dovozců, celkem představí více než 700 vín. Účast si nemůže zaplatit žádný vinař ani dovozce, který v soutěži nezískal medaili. Díky tomu si Galadegustace v průběhu let vybudovala pověst jedné z nejlepších vinařských akcí v Praze. Bude možné se setkat s nejlepšími domácími vinaři i řadou zahraničních. Z německé Mosely si přijedou převzít Championy a ocenění pro pětihvězdičková vinařství za suché i sladké ryzlinky Oliver Haag z vinařství Fritz Haag a Johannes Haart z vinařství Reinhold Haart (dovozce OHMS) a Stefan Erbes z Weingut Karl Erbes (dovozce sklenicka.com). Ryzlinky z německé oblasti Mittlerhein osobně představí Jochen Ratzenberger z Weingut Ratzenberger (dovozce VínoPlus). Z Rakouska dorazí Ludwig Hiedler z Weingut Hiedler, který si převezme diplom pro pětihvězdičkové vinařství (dováží Pro-vino.cz), Karl Neustifter z Weingut Neustifter, Pavol Král z vinařství Kral Steffanus a zástuci vinařství Weinwurm a Hummer.

Několik vinařů dorazí z Itálie, mezi nimi Antonio Sasa a Giorgio Boeri (dovozce VPV Praha). Josip Nuić z Vinogradi Nuić z Bosny a Hercegoviny (dováží Ratio commerce) si přijede převzít diplom Championa za nejlepší Syrah, velké překvapení soutěže. Z Maďarska přijedou Ákos a Tibor Molnár, jejichž vína dováží společnost Borpince.cz. Ze Slovenska dorazí majitelé nejlepšího slovenského vinařství Prague Wine Trophy, Karpatské perly, Margita a Ladislav Šebovi. Přijede i Milan Pavelka z VPS – Vinohradníctvo Pavelka a syn a Miloš Holík z Vinárstva Golguz. Výčet zahraničních vinařů, kteří se na Galadegustaci představí, tím nekončí.

Pokud se tedy chcete na tuto galaakci podívat, zde je soutěžní otázka:

Kdy přesně se koná Prague Wine Week?

Nápovědu najdete zde: https://trendy-age.cz/tyden-vina-praze-se-blizi/

Odpovědi zasílejte na info@trendy-age.cz do 31.1., vyhrává 254. správná odpověď.

 

Soutěž je ukončena, děkujeme za účast. Vstupenky získává Karel Malý.

Written by Trendy Age