Užívejte si letošní zimu plnými doušky! Podmínky pro lyžování jsou naprosto ideální, vlekaři hlásí skvělou zimu, a tak není nutné vyjíždět do Alp. Vydejte se třeba na Dolní Moravu, najdete tam sjezdovky nejrůznějších úrovní, funline, snowpark nebo tzv. „crossovku“. Ať už dáváte přednost adrenalinu a překážkám nebo klidnější jízdě, rozhodně si vyberete.

A pokud se kromě lyžování nebo snowboardingu těšíte i na aprés ski, na Dolní Moravě jste na správném místě. Rozhodně vyrazte na Adventure Nights, které v Česku je jinde nezažijete.

Jsou to večírky na sněhu plné show, ohňostrojů, freestylu, hudby, vystoupení nadšených lyžařů a třeba i tančících roleb. Letos jsou navíc ještě nadupanější než loni.

Na Dolní Moravě těmto sobotním večerům ještě předchází nabitý celodenní program se soutěžemi o nejrůznější ceny, iglú barem a grilováním.

 

A tak určitě sledujte kalendář akcí na webu, protože se pořád něco děje. Třeba byste neradi přišli o večerní výšlap na sněžnicích, zimní Spartan Race, testovací dny se značkou Salomon, Mamutíkův lyžařský závod pro nejmenší nebo třeba Ýbrboží hudební fesťák na lyžích a prknech. A pokud patříte mezi ty, kdo lyžování raději sledují zpovzdálí, můžete samozřejmě fotit a fandit, nebo si vyzkoušejte běžky, fatbike, sáňky nebo bobovou dráhu.

http://www.dolnimorava.cz

Written by Jana Veselá